آزادی ۶۶ معلم محکوم به جرائم غیرعمد

۱۳۹۴/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۶ - کد خبر: 146001

سلامت نیوز: مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: این ستاد بنا دارد در طرحی ویژه به مناسبت گرامیداشت روز معلم زمینه آزادی ۶۶ معلم زندانی محکوم به جرائم غیرعمد و غیرکلاهبرداری را فراهم کند.

سید اسدالله جولایی در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیما، با اشاره به اینکه همه این افراد در نیمه دوم سال 93 زندانی شدند گفت: شش نفر از این افراد به علت محکومیت مهریه، یک نفر محکومیت دیه و بقیه به سبب پرونده های مالی ناشی از صدور چک و یا ضمانت از افراد در زندان به سر می برند.

وی با اشاره به اینکه این طرح به زندانیان 19 استان کشور اختصاص می یابد گفت: استانهای ایلام با 7 زندانی ،‌ کهکیلویه و بویر احمد با شش زندانی و کردستان با شش زندانی بیشترین آمار این زندانیان را به خود اختصاص داده اند.

جولایی گفت: مبلغ کل بدهی این زندانیان نیازمند 110 میلیارد و 168 میلیون ریال است که از این مبلغ با همکاری شکات و طلبکاران و با احتساب آورده این مددجویان این مبلغ تا حدود 24 میلیارد ریال کسر شده و مبلغ مورد نیاز بیش از 85 میلیارد ریال است که با مشارکت دولت و مجلس زمینه آزادی این افراد فراهم می شود.

مدیرعامل ستاد دیه کشور از علاقمندان به کمکهای مالی به ستاد دیه خواست از طریق مراجعه حضوری به ستادهای دیه سراسر کشور، از طریق خودپردازها و همچنین از طریق شماره حسابهای بانکی این ستاد به شماره 74،74 جام بانک ملت شعبه مستقل مرکزی و 7777 بانک تجارت شعبه مرکزی اقدام کنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.13298s, 18q