مهلت دو ماهه مجلس به وزیر بهداشت برای رسیدگی به وضعیت دریافتی پرستاران

۱۳۹۴/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۴ - کد خبر: 146113
مهلت دو ماهه مجلس به وزیر بهداشت برای رسیدگی به وضعیت دریافتی پرستاران

سلامت نیوز:سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از درخواست دو ماهه وزیر بهداشت برای رسیدگی به وضعیت اختلاف دریافتی پزشکان و پرستاران خبر داد.

محمد حسین قربانی در گفت‌وگو با آنا از حضور حسن هاشمی وزیر بهداشت و درمان در جلسه روز گذشته کمیسیون بهداشت خبر داد و افزود: اعضا کمیسیون در بحث واردات گوشت و بسیاری از مباحث از وزیر بهداشت سوالاتی داشتند که ۹ تن از اعضا کمیسیون بهداشت از وزیر بهداشت سوالاتی داشتند در حوزه‌های مختلف از جمله نحوه عملکرد ارزش یک درصد افزوده، تفاوت پرداختی بین پزشکان و پرستاران در طرح تحول سلامت، مضرات امواج ماهواره‌ای و مخابراتی سوالات خود را مطرح کردند و با پاسخ‌های وزیر بهداشت همکاران ما قانع شدند.

وی افزود: فقط در یک مورد بود که وزیر بهداشت ۲ ماه مهلت خواست که در این مدت بحث پرداختی بین پزشک و پرستاران را ساماندهی و حل کند و در فاز چهارم سند تحول سلامت اجرایی کنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
الهام
آخه این وزیر نسبتا محترم فقط میخواد زمان بخره، سر ماهارو گرم کنه، هیچ کاری هم نمیکنه،این دو ماه هم روی بقیه ماهها و سالهای گذشته و آینده،
ا میر عباس
باسلام. امیدوارم بازرسین مجلس و دولت براین امر نظارت راهبردی داشته باشند.تاانشاله وعده ریاست‌جمهوری محترم به پرستاران را عملی کنند. در این 23 سال خدمت که در بیمارستانهای خصوصی تهران داشته ام، جز بی عدالتی و حق کشی در حق من پرستار چیزی ندیدم.از جناب میرزابیگی هم چیزی جز بی عدالتی در سازمان و وزارت بهداشت چیزی ندیدیم! ! امیدوار به نتایج بررسی بعد از این دو ماه مینگرم شاید حقوق خورده شده ام به من برگردد. انشالله
1.86588s, 21q