راديو سلامت

چهارشنبه در راديو سلامت

۱۳۸۷/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۶ - کد خبر: 14630
چهارشنبه در راديو سلامت

فصل شکوفايي
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به مناسبت سي امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي به معرفي دستاوردهاي انقلاب در حوزه ليزر درماني ، طب هسته اي ، سلولهاي بنيادي و شبيه سازي مي پردازد .
. اين برنامه فردا با حضور آقاي دکتر فاتح به موضوع ليزر درماني ميپردازد . فصل شکوفايي به سردبيري و تهيه کنندگي آقاي عليرضا الوندي هر روز ساعت 30/12 به مدت 15 دقيقه پخش مي شود .

سيب ستــان
عنوان برنامه اي است كه با نگرش تازه و از منظر مولانا به معقوله پزشكي مي پردازد و تمامي اصطلاحات پزشكي روانشناسي ، روانكاوي را كه در آثار مولانا يافت مي شود را بررسي ميدهد
اين برنامه فردا به موضوع سلامتي هوا در مثنوي ميپردازد . سيب ستان به سردبيري آقاي كاظم محمدي و تهيه كنندگي خانم كشميري ساعت 15/13 تا 30/13 پخش شود .

طلايه داران انقلاب
گروه صبحگاهي راديو سلامت بمناسبت سي امين سال پيروزي پرشکوه انقلاب اسلامي به دستاوردهاي 30 ساله حوزه سلامت و معرفي افرادي که در به ثمر رسيدن انقلاب اسلامي نقش داشتند و پس از آن طرحاي عظيم در حوزه سلامت ارائه دادند ، هچون دکتر مرندي و دکتر فاضل و ... ميپردازد . .
اين برنامه چهارشنبه با حضور دکتر محمد صادق کوشکي دکتري انديشه سياسي و به سردبيري مينا خضري و تهيه کنندگي فريبا درويشي ساعت 30/6 تا 7 پخش مي شود .

مردم و سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به مسائل و مشکلات مردم در حوزه هاي مختلف سلامت مي پردازد و شنوندگان ميتوانند ضمن تماس با برنامه مشکلات خود را مطرح نمايند . اين برنامه فردا با حضور دکتر رشيدي مدير عامل سازمان کنترل کيفيت هوا به موضوع هواي پاک ميپردازد . اين برنامه هر روزساعت 10/10 تا 11 پخش مي شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.99122s, 18q