اسرار ناپدید شدن خانم دکتر

۱۳۹۴/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۳ - کد خبر: 146697

سلامت نیوز: رزیدنت بیمارستانی در اهواز وقتی از محل کارش خارج شد تا به خانه برگردد به طرز مرموزی ناپدید شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از همشهری آنلاین، اين اتفاق در حالي رخ داده كه پليس جسد خواستگار او را كه با شليك گلوله خودكشي كرده بود، پيدا كرد. مدتي قبل خانواده دختر جواني كه از غيبت ناگهاني او نگران شده بودند موضوع را به پليس اطلاع دادند. از همان زمان تيمي از مأموران با دستور سرهنگ خواجوي، رئيس پليس آگاهي خوزستان جست و جو براي پيداكردن زن جوان را شروع كردند. آنها در نخستين قدم راهي محل كار وي كه بيمارستاني در اهواز بود شدند. زن جوان رزيدنت بيمارستان بود و همكارانش گفتند كه وي صبح همان روزي كه ناپديد شده، پس از اتمام شيفت كاري‌اش از بيمارستان خارج شده تا به خانه برود.

هيچ‌كس آن روز رفتار مشكوكي از رزيدنت جوان نديده بود و او مانند روزهاي قبل از همكارانش خداحافظي كرده و از بيمارستان بيرون رفته بود. پس از آن نيز ديگر هيچ‌كس از او خبري نداشت. مأموران در تحقيقات بيشتر خود دريافتند كه رزيدنت ناپديد شده خواستگاري داشته كه در شهرستان جهرم شيراز زندگي مي‌كرده است. مأموران كه احتمال مي‌دادند وي اطلاعي از سرنوشت دختر جوان داشته باشد راهي جهرم شدند و آنجا بود كه درجريان حقيقت تكان دهنده‌اي قرار گرفتند.

كارآگاهان متوجه شدند كه مرد جوان با شليك گلوله به كام مرگ رفته است. شواهد اوليه حكايت از اين داشت كه پسر جوان دست به‌خودكشي زده و به سمت خود شليك كرده است. از سوي ديگر درحالي‌كه بررسي‌ها در اين پرونده مرموز ادامه داشت يك خودروي پژو 206كه احتمال مي‌رود متعلق به خواستگار جوان باشد در حاشيه شهر اهواز كشف شد و مأموران از خانواده اين جوان خواستند براي شناسايي آن راهي اهواز شوند.

در چنين شرايطي تيمي از كارآگاهان جنايي خوزستان با همكاري پليس جهرم تجسس‌هاي خود را براي رازگشايي مرگ خواستگار جوان و پيدا كردن ردي از رزيدنت ناپديد شده آغاز كرده‌اند و اين احتمال وجود دارد كه خواستگار جوان پيش از خودكشي براي ديدن رزيدنت ناپديد شده راهي اهواز شده باشد. در حال حاضر هيچ اثر و سرنخي از دختر گمشده وجود ندارد و پليس تمامي توان خود را به‌كار گرفته تا با پيداكردن او، معماي اين پرونده پيچيده را كه حالا باعث انتشار شايعات مختلف در اهواز شده، حل كند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
MINA
طفا این حبر رو از وزیر هم پیگیر بشید و رسالت خبرنگاری رو در مورد کارکنان حوزه سلامت نشون بدین و تا نتیجه ادامه بدین
1.02883s, 19q