هاشمی تاکید کرد:

ورود مجلس به تراکم فروشی‌های غیرقانونی در تهران

۱۳۹۴/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۳ - کد خبر: 146779

سلامت نیوز: رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه این کمیسیون تخلفات صورت گرفته در ساخت و سازهای غیرمجاز تهران را پیگیری می کند، گفت: ارائه مجوز برای ساخت و سازهای غیرمجاز ازهیچ نهاد و سازمانی از جمله شهرداری قابل قبول نیست.

سیدمهدی هاشمی درگفت وگو با خانه ملت، درباره تراکم فروشی‌های غیرمجاز و غیرقانونی درمناطق شمالی پایتخت، گفت: ارائه مجوزهای غیرقانونی درجهت ساخت وسازهای انبوه از هیچ نهاد و سازمانی اعم از شهرداری، بخش دولتی یا بخش خصوصی قابل قبول نیست ازاین رو پیگیری ساخت و سازهای غیرمجاز باید به صورت موردی گزارش شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس درمجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: هیچ تخلفی ازسازمان های مرتبط با بحث ساخت و ساز و تراکم فروشی ازجمله شهرداری قابل قبول نیست و به طور حتم اگر مصدایق این مورد ازسوی مردم و مسئولان گزارش شود، کمیسیون عمران مجلس تخلفات صورت گرفته را تا کسب نتایج نهایی پیگیری می کند.

وی افزود: بنابراین اگر موردی به طور مشخص درخصوص ساخت وسازهای غیرمجازگزارش شود، کمیسیون عمران به طور جدی تخلفات را پیگیری کرده و مسئولان مربوط را مورد سوال قرار خواهد داد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه کمیسیون اصل نودم مجلس مصادیق غیرقانونی دربحث ساخت و سازها را پیگیری می کند، گفت: کمیسیون عمران مجلس درحوزه تخصصی و کارشناسی از کمیسیون اصل نود دراین بخش حمایت و پشتیبانی می‌کند، بنابراین اگر مواردی در زمینه تخلف از قوانین شهرداری و سایر قوانین با ساخت و سازها گزارش شود، به طور قطع کمیسیون عمران موضوع را بررسی می کند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.21116s, 18q