عکس/این تخم‌مرغ‌ها 2 ماه دیگر تولید می‌شوند

۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۶ - کد خبر: 146908

سلامت نیوز: در شبکه های اجتماعی جعبه تخمی مرغی دست به دست شده که اردیبهشت ماه خریداری می شود و تاریخ تولیدش شهریور 94 می باشد؛ یعنی این تخم مرغ ها در چهار ماه بعد تولید شده اند.

یکی از ویژگی های آثار علمی- تخیلی فراهم کردن امکان رفتن به آینده است. از داستان های ژول ورن تا فیلم های جورج لوکاس و اسپرلبرگ و به تازگی کریستوفر نولان، رفتن به زمان آینده یکی از مهمترین جذابیت های درام را رقم زده است.


سایت خلیج فارس با این مقدمه آورده است: ظاهره قوه تخیل برخی از تولیدکنندگان مواد غذایی ما هم دست کمی از نولان و ژوب ورن ندارد.
شاهد مثال تخم مرغی است که تصویرش را در این خبر مشاهده می کنید.

54564

در شبکه های اجتماعی جعبه تخمی مرغی دست به دست شده که اردیبهشت ماه خریداری می شود و تاریخ تولیدش شهریور 94 می باشد؛ یعنی این تخم مرغ ها در چهار ماه بعد تولید شده اند.

پیش از این گفته می شد که برخی از تولیدکنندگان مواد غذایی برای سودجویی، در ماههایی که هوا رو به گرما می رود، تاریخ تولید را چند روزی جلوتر از زمان واقعی اش ثبت می کنند؛ اقدامی ناپسند که حکم بازی کردن با سلامت مردم را دارد، اما ظاهار قوه تخیل بر حس سودجویی غلبه کرده تا تخم مرغ هایی با تاریخ تولید در چهارماه آینده به بازار فرستاده شود.

قابل توجه نهادهایی که وظیفه نظارت بر تولید و توزیع مواد غذایی را برعهده دارند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
پرستار عدالتخواه
آخه به این جنایات چه کسی باید رسیدگی کند. وزیر بهداشت! اتحادیه های صنفی! یعنی مملکت ما انقدر بی حساب و کتاب است که تولیدکنندگان داخلی هر غلطی دلشان بخواهد بکنند. ؟؟!!!!!!!
0.69946s, 20q