نخستین نمایشگاه «بهداشت و تجهیزات پزشکی» در کابل برپا می‌شود

۱۳۹۴/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۹ - کد خبر: 147109

سلامت نیوز: نخستین نمایشگاه بین‌المللی بهداشت، مواد غذایی و تجهیزات پزشکی از 19 الی 22 خرداد در محل برگزاری لویه جرگه کابل برگزار می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، برگزار کنندگان نخستین نمایشگاه بین‌المللی بهداشت، مواد غذایی و تجهیزات پزشکی که در تاریخ 19 الی 22 خرداد در محل برگزاری لویه جرگه کابل برگزار خواهد شد از شرکت‌های مرتبط با این حوزه برای حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل آوردند.

قرار است به منظور گسترش روابط تجاری و اقتصادی بین 2 کشور ایران و افغانستان و لزوم شناخت بازار هدف برای شرکت‌های ایرانی با توجه به مشترکات 2 ملت ایران و افغانستان اولین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی بهداشت، مواد غذایی و تجهیزات پزشکی با مشارکت اتاق تجارت و صنایع افغانستان، اداره توسعه صادرات این کشور و شرکت‌های تابعه ماه آینده در کابل برگزار شود.

این نمایشگاه در راستای معرفی فرصت‌های موجود و شناسایی بازار هدف در تاریخ 19 لغایت 22 خرداد ماه سال 1394 در کابل پایتخت افغانستان با حضور شرکت‌های خارجی از کشورهای منطقه در محل «خیمه لویی جرگه» برگزار خواهد شد.

محور اصلی این نمایشگاه و شرکت‌های واجد شرایط شامل موارد ذیل است:1- دارویی و تجهیزات پزشکی2- مواد غذایی، بسته بندی و صنایع وابسته3- لوازم برقی و لوازم خانگی4- لوازم آرایشی بهداشتی و مواد شوینده

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.75373s, 18q