سمپوزيوم روش هاي پيشرفته در جراحي پلاستيک و ترميمي بيني گشايش يافت

۱۳۸۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۶ - کد خبر: 14711
 سمپوزيوم روش هاي پيشرفته در جراحي پلاستيک و ترميمي بيني گشايش يافت
دکتر محسن نراقي‌، رييس اين سمپوزيوم و رييس انجمن تحقيقات راينولوژي در يک نشست خبري حاشيه افتتاحيه سمپوزيوم ياد شده اظهارداشت:‌ اين سمپوزيوم ، با همکاري انجمن تحقيقات راينولوژي و بخش جراحي پلاستيک صورت دانشگاه جانز هاپکينز آمريکا به مدت دو روز تا فردا (جمعه) ادامه دارد .
نراقي با اشاره به شيوع جراحي بيني در کشور و عوارض ناشي از آن ، ارتقاي سطح اطلاعات به روز و علمي جراحان ايران را ضروري دانست و گفت: برگزاري برنامه هايي همچون سمپوزيوم روش هاي پيشرفته در جراحي پلاستيک و ترميمي بيني از جمله موارد ارتقاي سطح دانش جراحان پلاستيک و متخصصان گوش، حلق و بيني کشور است.

به گزارش ایرنا، وي با بيان اينکه در اين سمپوزيوم سه پروفسور آمريکايي سخنراني خواهند کرد گفت: ‌قرار است در روز دوم سمپوزيوم ، پروفسور "پاتريک بيرنه "‌ رييس بخش جراحي پلاستيک صورت دانشگاه جانز هاپکينز و پروفسور آيرا پاپل استاد دپارتمان جراحي پلاستيک صورت همان دانشگاه دو جراحي بيني سخت را در يکي از بيمارستان هاي تهران انجام دهند.
وي ادامه داد :‌شرکت کنندگان در سمپوزيوم ، از طريق ويدئو کنفرانس عمل جراحي هاي ياد شده را به صورت زنده مشاهده خواهند کرد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.12606s, 19q