زندانی محکوم به حبس ابد، با جعل مدرک خودش را کشت

۱۳۹۴/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۱ - کد خبر: 147410

سلامت نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری فرد زندانی که در زمان مرخصی با جعل گواهی فوت از زندان فرار کرده و وثیقه خود را آزاد کرده بود، خبر داد.

سرهنگ محمد رضا مطیعی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت: در پی کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر آنکه زندانی حبس ابد پس از رفتن به مرخصی با جعل گواهی فوت از زندان فرار و وثیقه‌اش را نیز آزاد کرده است ، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

مطیعی گفت:در بررسی های اولیه پلیس مشخص شد فرد زندانی به نام ح-ر به علت قاچاق 379 کیلو موادمخدر برابر حکم قضایی به حبس ابد محکوم شده بود که با سپردن وثیقه 400 میلیونی به مرخصی کوتاه مدت رفته، اما در هنگام مرخصی با همکاری افراد جاعل برای خود گواهی فوت جعل کرده و پس از ارائه به مرجع قانونی، وثیقه خود را آزاد کرده و نامش را از آمار زندانیان کسر کرده است.

وی با بیان اینکه ماموران انتظامی شهرستان شهریار با تحقیقات گسترده محل های تردد متهم را شناسایی کردند، گفت: با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات ویژه پلیسی ماموران موفق شدند متهم را در مخفیگاهش در شهریار دستگیر کرده و وی را به زندان برگردانند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار با اشاره به اعترافات متهم اظهارکرد:‌ متهم که به صراحت به جرمش اعتراف کرد، با تشکیل پرونده مجددا روانه زندان شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.5238s, 18q