معلمان در سال تحصیلی جدید ساماندهی می شوند

۱۳۹۴/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۳ - کد خبر: 147415

سلامت نیوز: وزیر آموزش و پرورش با صدور دستورالعملی چارچوب برنامه توسعه سنواتی و سازمان دهی عوامل آموزشی در استان‌ها و مناطق آموزشی را در سال تحصیلی ۹۵ - ۹۴ ابلاغ کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش، علی‌ اصغر فانی وزیر آموزش وپرورش با صدور دستورالعملی، چارچوب برنامه توسعه سنواتی و سازمان دهی عوامل آموزشی در استان‌ها و مناطق آموزشی در سال تحصیلی 95 - 94 را ابلاغ کرد.

در مقدمه این دستورالعمل آمده است؛ در ادامه اجرای سیاست راهبردی سامان دهی منابع انسانی و تحقق اهداف آن، بدین وسیله به پیوست یک نسخه از شیوه‌نامه «چهارچوب برنامه توسعه سنواتی و سازمان دهی عوامل آموزشی در استان‌ها و مناطق آموزشی در سال تحصیلی 95-94» که با بهره‌گیری از تجربیات اجرای برنامه‌های سامان‌دهی و توسعه سنواتی سال‌های گذشته و با مساعی و هم فکری حوزه‌های مرتبط با این موضوع تدوین شده است، برای اجرا ابلاغ می‌شود.

براین اساس راهبری، نظارت و ارزشیابی برنامه در ستاد، بر عهده مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات است و مسئولیت اجرای برنامه در استان‌ها، برعهده مدیر کل آموزش و پرورش و راهبری اجرای آن، در حوزه معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی بوده و تصمیمات استانی در کمیته هماهنگی و برنامه‌ریزی آموزش وپرورش استان نهایی می‌شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.07052s, 19q