از تعرفه خدمات پرستاري تا ارتقاي بهره وري کارکنان خدمات باليني نظام سلامت

تذکرهای کتبی نمایندگان مجلس به وزیر بهداشت

۱۳۹۴/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۷ - کد خبر: 147433

سلامت نیوز:حسين سبحاني نيا عضو هيات رييسه مجلس در جلسه علني امروز(يکشنبه) مجلس شوراي اسلامي تذکرهاي کتبي نمايندگان به مسوولان اجرايي کشور را قرائت کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ايرنا، نادر قاضي پور نماينده مردم اروميه، عليرضا محجوب نماينده مردم تهران و فرهاد بشيري نماينده مردم پاکدشت در مجلس در تذکري کتبي به وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي تسريع در جلوگيري از عوامل فوت زنان به هنگام زايمان و بعد از آن را خواستار شدند.

اين نمايندگان همچنين در تذکري به وزير کشور خواستار جلوگيري از برخورد ناشايست ماموران سد معبر شهرداري هاي کل کشور با دست فروشان شدند.

ضرغام صادقي نماينده شيراز و نادرقاضي پور نماينده مردم اروميه در مجلس نيز در تذکري به رييس جمهوري و وزير بهداشت علت عدم اجراي قانون تعرفه گذاري خدمات پرستاري و تعديل کارانه هاي پرستاري را سوال کردند.اين نمايندگان همچنين در تذکري به وزير بهداشت خواستار توضيح درمورد علت اجرا نشدن بند سوم قانون ارتقا بهره وري کارکنان خدمات باليني نظام سلامت شدند.

فريدوني نماينده مردم فيروزآباد در مجلس نيز در تذکري به رييس جمهوري و وزير آموزش و پرورش ، لزوم توجه اکيد به مسايل معيشتي و منزلتي معلمان و استخدام در پيکره آموزش و پرورش را خواستار شد.بيرانوند نماينده مردم بروجرد در مجلس شوراي اسلامي نيز در تذکري به رييس جمهوري خواستار پرهيز از بيان سخناني که حاشيه هاي مضر ايجاد مي کند، شد.
سيد مهدي هاشمي نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي نيز در در تذکري به وزير علوم تعيين تکليف سرپرستان دانشگاه ها و پيگيري از بروز تخلفات برخي از آنان را خواستار شد.
مهرداد بذرپاش نماينده تهران در مجلس شوراي اسلامي نيز در تذکري به رييس جمهوري بر لزوم رعايت عدالت در پرداختي به جامعه پرستاران زحمتکش و اجراي نظام تعرفه گذاري تاکيد کرد.سلطاني نماينده بروجن در مجلس شوراي اسلامي در تذکري به وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي خواستار توضيح درباره علت توهين روزنامه همشهري به قشر زحمتکش و فرهنگيان شد.همچنين محمدمهدي زاهدي و محمدرضا بذرپاش نمايندگان تهران در مجلس شوراي اسلامي در تذکري به وزير علوم علت عدم انتصاب تعدادي از روساي دانشگاه ها که بيش از 6 ماه است داراي سرپرست هستند را خواستار شدند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
رحمن
تشکر از نمایندگانی که علیه بردگی مدرن وزارت پزشکان اقدام به عمل نموده وچپاول مزد زحمات کلیه کار کنان بهداشت ودرمان را توسط یک گروه 7در صدی حاکم بر این وزارت خانه را مورد نقد قرار دادند
0.76687s, 19q