آغاز‌ساخت نخستین‌بیمارستان هسته‌ای کشور

۱۳۹۴/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۸ - کد خبر: 147541

سلامت نیوز:رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: هر آنچه در مذاکرات هسته‌ای مورد توافق قرار گیرد قطعا بر اساس توافق و اجماعی است که در داخل کشور و در بین مسئولان حاصل شده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه آرمان، علی اکبر صالحی با تأکید بر این‌که مذاکرات به خوبی جلو می‌رود و مذاکره‌کنندگان به طور قوی از منافع و حاکمیت ملی دفاع می‌کنند، ‌افزود: مذاکرات در چارچوب‌های مشخص دنبال می‌شود و هیچ چیز خارج از آن چارچوب عمل نمی‌شود. رئیس سازمان انرژی اتمی در ادامه به ساخت بیمارستان تخصصی هسته‌ای در تهران اشاره و تاکید کرد: برای اولین بار در این بیمارستان تجهیزاتی در نظر گرفته می‌شود که در خاورمیانه سابقه نداشته است و همچنین این بیمارستان کمک می‌کند تا عده زیادی از بیماران که بیماری‌های صعب‌العلاج دارند برای تشخیص و درمان به خارج از کشور نروند و همچنین زمینه‌ای را برای توریسم‌درمانی ایجاد می‌کند.

این بیمارستان بسیار وسیع و با هزینه بسیار سنگین ساخته می‌شود و سازمان انرژی اتمی توانسته تاکنون بخشی از هزینه‌های آن را تأمین کند. وی افزود: درباره زمین این بیمارستان در حال گفت‌وگو و توافق با شهرداری تهران هستیم و در صورت رسیدن به نتایج بیشتر اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.15256s, 19q