عیادت وزیر بهداشت از دکترصالحی/ حال عمومی صالحی خوب است

۱۳۹۴/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۴ - کد خبر: 147609

سلامت نیوز: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دوشنبه شب برای عیادت از علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی وارد بیمارستان بهمن شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، بهروز کمالوندی معاون حقوقی و پارلمانی و سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت که صالحی ساعت 20 و 30 دچار مشکل گوارشی شد و به پزشک مراجعه کرد. پزشک نیز تشخیص داد به دلیل مشکل روده باید بلافاصله تحت عمل جراحی قرار گیرد.

به گفته معاون سازمان انرژی اتمی، صالحی برای بار دوم تحت عمل جراحی قرار گرفت.

گفته می شود در حین کولونوسکپی روده دکتر صالحی دچار پارگی شده است.

در ساعت 24 دوشنبه جراحی دوم دکتر صالحی با موفقیت پایان یافت.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بامداد سه شنبه در خروج از بیمارستان بهمن در میان خبرنگاران حاضر شد و گفت حال عمومی دکتر علی اکبر صالحی خوب است و مشکلی ندارد.

دکتر حسن هاشمی گفت: معمولا برای سنین بالای 45 سال در فاصله زمانی هر 10 سال لازم است که آزمایشاتی در مورد معده و روده انجام شود که دکتر صالحی نیز به منظور انجام این آزمایش به بیمارستان مراجعه کرده بود.

وی با بیان اینکه انجام این آزمایش برای افراد لازم است، افزود: از دکتر صالحی نمونه برداری شده که البته با ترشح در روده ایشان موجب بروز درد و مراجعه وی به بیمارستان شد.

هاشمی خاطر نشان کرد: این ترشحات بعد از آزمایش کولونوسکپی که گاهی با درد نیز همراه است موجب شد تا دکتر صالحی به بیمارستان مراجعه و تحت عمل جراحی قرار گیرد.

به گفته دکتر هاشمی، حال عمومی صالحی خوب است و برای مراقبت های بیشتر در بخش آی سی یو بیمارستان بستری شده است.

وی افزود: با توجه به موفقیت آمیز بودن عمل جراحی امیدواریم ظرف دو روز آینده از بیمارستان مرخص شود.

دکتر علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی کشور دوشنبه شب به علت پارگی روده در اثر کولونوسکپی دربیمارستان بهمن دو بار مورد عمل جراحی قرارگرفت.

برخی از شخصیتهای سیاسی کشور از صالحی عیادت کردند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.56208s, 19q