بیمارستان‌هایی که به قتلگاه معروفند

۱۳۹۴/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۶ - کد خبر: 147689

سلامت نیوز: رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر پیشنهاد کرد کارگروه مشترک مدیریت شهری و وزارت بهداشت تشکیل شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، علیرضا دبیر در یکصد و پنجاه و دومین جلسه رسمی چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، به وزیر بهداشت و درمان و آموزش پیشنهاد کرد کارگروهی متشکل از یک عضو شورا، شهرداری تهران و وزارت بهداشت به منظور رسیدگی به مشکلات شهر تهران در این حوزه تشکیل شود.
وی با اشاره به اینکه تاکنون وزاری زیادی به شورای شهر آمده اند اما هنوز در عمل اتفاقی نیافتاده؛ از وزیر بهداشت خواست ساماندهی اماکن بهداشتی درمانی را در اولویت برنامه‌ها قرار دهد.
دبیر تصریح کرد: وجود دکتر ایازی یک فرصت برای هر دو طرف است و ما می‌توانیم با ساماندهی اماکن بهداشتی و درمانی شهر تهران و تعیین تکلیف پسماندهای بیمارستانی تاثیر زیادی در بهبود وضعیت بهداشتی شهر تهران داشته باشیم.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران همچنین بر ضرورت ورود خیرین سلامت در حوزه بیمارستانی تاکید کرد و گفت: شما می توانید تصمیم گیر باشید و شورا هم می تواند با ایجاد تسهیلات در این راه به شما کمک کند.
دبیر اضافه کرد: بیمارستان فیروزآبادی و شهدای هفتم تیر در بین مردم به قتلگاه معروف است اما با ورود خیرین سلامت در حوزه بیمارستانی می توانیم وضعیت این بیمارستانها را بهبود دهیم.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در پایان مجددا بر ضرورت تشکیل کارگروه تاکید کرد و اظهار داشت: ما در بودجه به حوزه سلامت و بهداشت کمک زیادی کرده ایم و اگر یک عضو شورا در این کارگروه حضور داشته باشد نیازهای مردم شهر تهران در این حوزه به خوبی دیده می شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
علی
با سلام
متاسفانه بخشی مهمی از افت کیفی در ارائه خدمات درمانی به علت سهمیه های مختلفی است که جهت کنکور پزشکی اعمال می گردد . ایکاش لااقل این سهمیه ها را برای طی دوره های تخصص و فوق تخصص که مستقیما با جان مردم سر و کار دارد ،حذف می کردند . بدتر از آن اینکه این افراد در قالب کسوت هیات علمی مسؤلیت آموزش دانشجویان پزشکی بعد از خود را نیز عهده دار می گردند.
0.11962s, 19q