روند کمک های انسان دوستانه به یمن بررسی شد

۱۳۹۴/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۹ - کد خبر: 148171

سلامت نیوز:جلسه شورای معاونین جمعیت هلال‌احمر به ریاست علی اصغر احمدی دبیرکل جمعیت هلال احمر برگزار شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، در جلسه روز یکشنبه شورای معاونین جمعیت هلال‌احمر موضوعات مهمی از جمله آخرین وضعیت کشتی نجات حامل کمک‌های انسان‌دوستانه هلال‌احمر ایران به یمن از طریق برقراری ارتباط تلفنی با دکتر احمدی، سرپرست تیم امدادی و درمانی اعزامی به کشور یمن بررسی شد و در خصوص نحوه اطلاع‌رسانی از یک مجرای مشخص‌ به منظور انعکاس اخبار فوری، دقیق و کارشناسی، تاکید شد.

همچنین بحث در مورد آیین نامه همایش‌ها، سمینارها و کنفرانس‌های جمعیت، از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود که مقرر شد از طریق اداره‌کل هماهنگی مجامع امور استان‌ها پیگیری و آیین‌نامه پیشنهادی ارائه شود.

مهندس علی‌اصغر احمدی در این جلسه با تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط‌‌ عمومی، گفت: روابط‌عمومی، زبان گویای هر سازمانی است.

وی با تاکید بر ضرورت حرفه‌ای شدن روابط عمومی‌ها در جمعیت هلال‌احمر، افزود: حتی اگر در استان‌ها امدادگر یا داوطلبی مسئولیت روابط‌عمومی‌ها را برعهده دارند، باید بر اصول کار و فعالیت در روابط‌عمومی اشراف کامل داشته باشند.

در این جلسه همچنین از خدمات علی‌اکبر غیرتی در اداره‌کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، تقدیر و حکم مشاور دبیرکل، به وی اعطا شد.

علی‌اکبر غیرتی در این زمینه ضمن آرزوی توفیق برای حسین کتابدار به‌ عنوان مدیرکل جدید بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایت از همه همکاران ستادی و استان‌های جمعیت به پاس همکاری صمیمانه در زمان مدیریت خود تشکر کرد.

کتابدار مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایت جمعیت هلال‌احمر هم با تشکر از اعتماد دکتر ضیائی به وی، گفت: همانطور که دبیرکل هم تاکید داشتند، انتظارها از این اداره‌کل داشتن عملکردی فرابخشی است و لذا سعی خواهیم کرد با کمک همه مدیران و کارکنان خدوم جمعیت هلال‌احمر، در تعالی هر چه بیشتر این نهاد مردمی گام‌های موثری برداشته شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.49584s, 18q