تلاش برای تصویب سند سلامت جوانان در سال جاری

۱۳۹۴/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۶ - کد خبر: 148498

سلامت نیوز: معاون دفتر امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان، از تلاش برای تصویب سند سلامت جوانان در سال جاری خبر داد و گفت: این سند در حالت پیش نویس باقی مانده و به تصویب نهایی نرسیده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، حسین معتمدنیا روز سه شنبه در نشست خبری سلامت جوانان افزود: وزارت جوانان متولی اجرای این سند نیست، اما یک دستگاه هماهنگ کننده برای اجرای برنامه های این سند به شمار می رود.

وی خاطرنشان کرد: لازم است که دستگاه های مرتبط با این سند، براساس جداول تقسیم کار ملی، وظایف خود را براساس قانون به انجام برسانند.

معتمدنیا ادامه داد: قشر جوان مشکلات متعددی دارد که حل و فصل آن از عهده یک نهاد عمومی برنمی آید، بلکه مشکلات این قشر، فرابخشی بوده و نیازمند آن است که با همکاری همه دستگاه ها، مشکلات پیش رو برداشته شود.

معاون دفتر امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: از سال های پیش، 13 برنامه خاص برای جوانان تدارک دیدیم که بخشی از آنها در هیات وزیران و شورای عالی جوانان مصوب شده، اما تعدادی از آنها که بویژه در رابطه با ارتقای سلامت جسمی، روانی و معنوی جوانان هستند در حالت پیش نویس باقی مانده اند.

معتمدنیا به برگزاری برنامه های روز جوان(هشتم خرداد ماه) اشاره کرد و افزود: جشنواره جشنواره ها با همکاری نیروهای مسلح امسال در تهران با انتخاب «جوان برتر، سرباز برتر» برگزار می شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.12699s, 18q