مرگی دلخراش: چاه ۳۰ متری پسر ۱۰ ساله را قورت داد

۱۳۹۴/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۵ - کد خبر: 148734

سلامت نیوز: پسر بچه ۱۰ ساله‌ای براثر سقوط به چاه ۳۰ متری در پارکینگ یک ساختمان مسکونی در شرق تهران جان خود را از دست داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از جام جم، یدالله مددی، افسر آماده منطقه شش عملیات سازمان آتش نشانی تهران در این باره گفت: در قسمت پارکینگ یک ساختمان مسکونی ۳ طبقه واقع در خیابان دماوند، مسیل منوچهری، خیابان شورا، چاهی به عمق ۳۰ متر حفاری شده بود که ناگهان پسر بچه‌ای ۱۰ ساله به نام امیررضا - ت به علت نامعلومی به داخل چاه سقوط کرد.
وی افزود: پس از حضور آتش نشانان در محل حادثه یکی از آتش‌نشانان با تجهیزات مخصوص نجات به عمق ۳۰ متری چاه فرستاده شد و کودک سقوط کرده را به خارج از چاه انتقال داد اما بنابر مصدومیت شدید این پسر بچه از قسمت سر و صورت، امدادگران اورژانس حاضر در محل فوت او را بر اثر صدمات وارده تائید کردند.

افسر آماده آتش نشانی به شهروندان توصیه کرد: هنگام انجام کارهای ساختمانی در هر مکانی بویژه در آپارتمان‌ها به منظور آماده‌سازی تخریب بنا یا بازسازی ساختمان و همچنین حفر چاه‌ها ضروری است که موازین ایمنی به دلیل تردد ساکنان و کودکان در ساختمان‌ها دقیقا رعایت شود. قرار دادن حفاظ مناسب روی دهانه چاه یا تخلیه ساکنین برای جلوگیری از بروز حادثه و نیز برقراری ایمنی کامل برای این گونه اقدامات الزامی است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.80547s, 18q