‌تصادف خونین سرویس مدرسه در نوشهر

۱۳۹۴/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۸ - کد خبر: 148741

سلامت نیوز: فرماندار شهرستان نور گفت: حادثه تصادف مرگ دانش‌آموز در نوشهر و روستای ونوش اتفاق افتاد و دانش‌آموز فوت شده نیز اهل روستای ونوش این شهرستان بود.

هادی خنجری در گفت‌وگو با فارس در شهرستان نور با تائید حادثه تصادف منجر به فوت یکی از دانش‌آموزان اظهار کرد: آنچه که در اخبار منتشره در خبرگزاری‌ها آمده، محل تصادف شهرستان نور و دانش‌آموز فوت شده نوری ذکر شده است که باید به اطلاع برسانم، نه تنها ‌حادثه تصادف در این شهرستان نبوده بلکه دانش‌آموز فوت شده نیز اهل یکی از روستاهای نوشهر بود.

وی افزود: این حادثه بین یک دستگاه خودرو سواری سرویس دانش‌آموزان با یک کامیونت در محور نوشهر به نور و در محل بریدگی (دور زدن) روستای ونوش حادث شد، که منجر به فوت یکی از فرزندان این مرز و بوم و آینده‌سازان کشور شد.

فرماندار نور تصریح کرد: تنها ارتباط این حادثه با شهرستان نور این است که این دانش‌آموزان در یکی از مدارس این شهرستان تحصیل می‌کردند، که در اخبار منتشره محل تصادف و هویت دانش‌آموز شهرستان نور ذکر شده است.

این مسئول اظهار کرد: براساس همان اخبار منتشره دو دانش‌آموز مجروح این حادثه در درمان هستند و سه دانش‌آموز مجروح که از وضعیت بهتری برخوردار بودند، از بیمارستان مرخص شدند.

خنجری در پایان با اشاره به اینکه سرویس مدارس از جمله مسئولیت‌های مهم برای رانندگان است، از مسئولان آموزش و پرورش، مدارس و خانواده‌ها خواست تا در انتخاب سرویس مدارس دقت کنند و افراد صاحب صلاحیت را برای این منظور برگزینند و از رانندگان هم در خواست کرد تا با رعایت قانون و احتیاط، جان خود و دانش‌آموزان را به خطر نیندازند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.29558s, 19q