افتتاح كلينيك جامع شبيه‌سازي و كلينيك‌ تخصصي و فوق تخصصي دندانپزشكي در دانشگاه

۱۳۸۷/۱۱/۱۴ - ۰۸:۴۹ - کد خبر: 14887
افتتاح كلينيك جامع شبيه‌سازي و كلينيك‌ تخصصي و فوق تخصصي دندانپزشكي در دانشگاه
دكتر هوشمند در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به افتتاح كلينيك جامع آموزش به روش شبيه سازي دندانپزشكي، ‌گفت: در اين كلينيك آموزش از طريق سيموليشن و با توجه به تكنولوژي‌هاي نوين ارائه مي‌شود.

وي با بيان اينكه در اين كلينيك از مدلهاي آموزشي در آموزش دانشجويان به جاي انسان استفاده مي‌شود، اظهار كرد: بر اين اساس دانشجويان مهارتها را ازطريق كار بر روي اين مدلها كسب مي‌كنند.

دكتر هوشمند با تاكيد بر اينكه اين مدل‌ها شرايط واقعي آموزشي را براي دانشجويان مهيا مي‌كنند، خاطر نشان كرد: در اين مركز تجهيزات لازم فراگيري آموزش دندانپزشكي براي همه رشته‌هاي دندانپزشكي در كليه مقاطع فراهم شده است.

وي از ايجاد همزمان كلينيك جامع به صورت مجازي و الكترونيكي خبر داد و گفت: بر اين اساس از فناوري‌هاي نوين در آموزش دندانپزشكي استفاده مي‌شود.

رييس دانشكده دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي در ادامه به افتتاح كلينيك فلوشيپ دندانپزشكي بيمارستاني كودكان اشاره كرد و افزود: كلينيك فلوشيپ كليه رشته‌هاي دندانپزشكي يا به صورت مجزا و يا به صورت ادغام يافته با بخش‌هاي تخصصي در ايام دهه فجر افتتاح مي‌شود.

دكتر هوشمند در خاتمه از افتتاح كلينيك ويژه تخصصي و فوق تخصصي دانشكده دندانپزشكي دانشگاه‌ علوم پزشكي شهيد بهشتي در ايام دهه فجر خبر داد و گفت: در اين كلينيك اعضاي هيات علمي دانشكده بعدازظهرها با تعرفه دولتي به بيماران خدمت ارائه مي‌كنند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.68267s, 18q