راننده جوان مشهدی جانش را بر سر یک بوق گذاشت

۱۳۹۴/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۰ - کد خبر: 149051

سلامت نیوز:صداي بوق يک خودرو در حالي ناقوس مرگ را به صدا درآورد که 2 راننده عصباني به دليل رعايت نکردن حق تقدم با يکديگر درگير شدند و يکي از آن ها پس از حدود 2 هفته بستري در بيمارستان دچار مرگ مغزي شد و جان سپرد.

به گزارش سلامت نیوز، روزنامه خراسان نوشت:2 هفته قبل در بولوار نبوت مشهد راننده اي قصد داشت از خيابان فرعي وارد بولوار شود . در همين لحظه آردي سواري که در همان مسير حرکت مي کرد با زدن «بوق» نسبت به طرز رفتار راننده مقابل براي رعايت نکردن حق تقدم اعتراض کرد که همين موضوع به وقوع يک حادثه تاسف بار منجر شد.راننده جوان که از شنيدن صداي بوق عصباني شده بود چند متر جلوتر خودرو را متوقف کرد و بدين ترتيب مشاجره لفظي بين آن ها شروع شد، اما اين مشاجره لحظاتي بعد به درگيري فيزيکي انجاميد و 2 راننده با يکديگر گلاويز شدند در اين ميان ناگهان راننده پژو آردي، بر اثر وارد آمدن ضرباتي به نقاط مختلف بدنش نقش بر زمين شد. شهروندان با مشاهده اين صحنه دردناک بلافاصله با اورژانس تماس گرفتند و دقايقي بعد، پيکر نيمه جان جوان 30ساله به مرکز درماني منتقل شد. لحظات به کندي سپري مي شد و تلاش پزشکان و کادر درماني براي نجات راننده پژو حاصلي نداشت.

او در بخش مراقبت هاي ويژه بستري شد. از سوي ديگر نيز با اعلام شکايت خانواده راننده مذکور، پرونده اي در شعبه 409 دادسراي عمومي و انقلاب مشهد تشکيل شد و راننده 25 ساله با صدور دستوري از سوي «قاضي ميرزايي» تحت تعقيب قرار گرفت و بازداشت شد. در اين حال تلاش کادر درماني نيز به نتيجه نرسيد و راننده 30ساله پس از آن که دچار مرگ مغزي شد، شب شنبه گذشته در مرکز درماني جان سپرد و بدين ترتيب پرونده نزاع رنگ جنايي به خود گرفت و مقام قضايي دستورات ويژه اي را براي بازجويي از متهم به قتل صادر کرد تا زواياي پنهان اين پرونده نيز موشکافي شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.80309s, 18q