اعلام اسامی کاندیداهای تایید شده انتخابات نظام پرستاری تا آخر هفته

۱۳۹۴/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۷ - کد خبر: 149369
اعلام اسامی کاندیداهای تایید شده انتخابات نظام پرستاری تا آخر هفته

سلامت نیوز: رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پرستاری با بیان اینکه تاکنون در 15 استان اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده مشخص شده است؛ابراز امیدواری کرد که نتایج نهایی تا آخر این هفته مشخص شود.

رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پرستاری با بیان اینکه تاکنون در 15 استان اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده مشخص شده است؛ابراز امیدواری کرد که نتایج نهایی تا آخر این هفته مشخص شود.


دکتر مسعود فلاحی در گفت و گو با خبرنگار سلامت نیوز،گفت:« تایید یا رد صلاحیت کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری توسط چهار سازمان متولی بررسی و اعلام می شود که تاکنون تنها در 15 استان نتایج بررسی صلاحیت ها مشخص شده است.»


وی با اشاره به زمانبر بودن پروسه بررسی صلاحیت کاندیداها گفت:«به محض دریافت نتایج نهایی فورا آن را اعلام خواهیم کرد و اسامی برای حوزه های انتخابیه ارسال می شود.»

دکتر فلاحی در پاسخ به اینکه چه تعداد کاندیدای انتخابات سازمان نظام پرستاری شده اند؛با بیان اینکه از رقم دقیق تعداد کاندیداها اطلاعی ندارم؛گفت:«نزدیک به 3 هزار نفر ثبت نام کرده اند.»

وی در پایان گفت:«امیدواریم تا آخر هفته نتایج مشخص شود البته تا زمان انتخابات که 29 خرداد ماه جاری است؛ زمان زیادی باقی مانده است. اما امروز این مسئله را پیگیری خواهیم کرد و تا زمانی که سازمان های مربوطه نتایج بررسی را اعلام نکنند کاری از دست ما بر نمی آید. »

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.45978s, 19q