مركز تحقيقات ژنتيك قانوني و روان‌پزشكي قانوني تشكيل مي شود

۱۳۹۴/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۴ - کد خبر: 149723

سلامت نیوز:رييس سازمان پزشكي قانوني كشور با تأكيد بر اهميت موضوعات روان‌پزشكي و ژنتيك در سازمان پزشكي قانوني كشور گفت: ايجاد مركز تحقيقات ژنتيك قانوني و مركز تحقيقات روان‌پزشكي قانوني در شوراي گسترش دانشگاه‌ها به تصويب رسيده است كه اميدواريم مقدمات تشكيل آن هر چه زودتر فراهم شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از اداره كل روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان پزشكي قانوني كشور، دكتر احمد شجاعي صبح امروز در مراسم افتتاح سي و يكمين همايش مديران كل سازمان در شهرستان ياسوج با تأكيد بر موفقيت‌هاي سازمان در خصوص توسعه تشكيلات ابراز اميدواري كرد: با تداوم همكاري دولت و صدور مجوز و تأمين اعتبارات لازم براي جذب پزشكان، شاهد رفع تدريجي مشكلات در حوزه نيروي انساني تخصصي سازمان باشيم.

وي با اشاره به برگزاري جلسات مديران سازمان در ماه‌هاي ابتدايي هر سال اظهار داشت: اين جلسات به منظور بررسي عملكرد سازمان در سال گذشته و برنامه‌ريزي اولويت‌بندي اهداف براي سال پيش رو برگزار مي شود كه در اين جلسه نيز مهم‌ترين اولويت‌هاي سازمان در سال جاري تعيين مي شود.

دكتر شجاعي خاطرنشان كرد: در سال گذشته در زمينه هاي مختلف اقدامات خوبي در سازمان صورت گرفت و موفقيت‌هاي خوبي به دست آمد از جمله پاسخگويي به 3 ميليون استعلام قضايي در سراسر كشور و رفع برخي مشكلات در حوزه نيروي انساني كه در سال گذشته محقق شد.

رييس سازمان پزشكي قانوني كشور با اشاره به اينكه در سال گذشته قدم‌هايي براي رفع مشكلات معيشت همكاران برداشته شد، گفت: با وجود مشكلات موجود در حوزه حقوق و مزاياي كاركنان، خدمات شايسته‌اي در سازمان انجام شده كه يك نمونه آن خدمات ارائه شده در پزشكي قانوني استان كهگيلويه و بويراحمد و عملكرد مناسب آن با وجود كمبود نيروي تخصصي و فني از جمله كمبود پزشك است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.45322s, 18q