جمع آوری درهای بطری پلاستیکی ارتباطی با محک ندارد

۱۳۹۴/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۳ - کد خبر: 150009

سلامت نیوز: به دنبال تماس‌ شهروندان با موسسه خیریه محک در رابطه با جمع‌آوری درهای بطری پلاستیکی و الزام این سازمان برای عمل به اصل پاسخگویی و برطرف کردن ابهام ذهنی ذیربطان ، این موسسه اطلاعیه‌ای را درباره عدم ارتباط کمپین "جمع‌آوری درهای بطری پلاستیکی" با برنامه‌های خود، منتشر کرده است.

کمپین جمع‌آوری درهای بطری پلاستیکی، اولین بار در تبریز و به منظور تهیه صندلی چرخ‌دار از عواید فروش این محصول قابل بازیافت برای بیماران نیازمند این شهر برگزار شد.


متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
ياوران گرامى كودكان مبتلا به سرطان
به تازگى شاهد پيامى در شبكه‌‌هاى اجتماعى هستيم كه افراد را دعوت به جمع آورى درهای بطرى پلاستيكى و تحويل آن به مراكز تعيين شده جهت فراهم آمدن هزينه صندلى چرخدار براى معلولان نيازمند مى‌كند.در چند روز اخير تعدادي از اين پيام‌ها افراد را به انجام اين ايده به نفع محك تشويق كرده و اعلام نموده‌اند كه محك براى جمع‌آورى درهاى بطرى برنامه‌ريزى كرده است.

مؤسسه خيريه محك اين حركت ارزشمند كه توسط بانوى جوانى در شهر تبريز با پيوستن به يك كمپين جهاني كه هدف آن جمع‌آوري در بطري جهت تأمين هزينه‌هاي خريد صندلي چرخدار براي معلولين نيازمند بوده است را تحسين مي‌كند و ياد آور مي‌شود كه آثار مادی و معنوی چنین اقدام ارزشمندی را تنها متعلق به گروه فوق دانسته و هدایت و تخصیص این منابع به محک و کودکان مبتلا به سرطان را خارج از اصول حاکم بر این مؤسسه می‌داند.


محك ضمن احترام به حقوق معنوى اين اقدام از تمامى نيكوكاران و خيرين دعوت مى‌كند كه كليه درهاى بطري پلاستيكى جمع آورى شده و كمك‌هاى خود در اين خصوص را به مراكزى كه مبدع اين حركت ارزشمند در نظر گرفته و از طريق رسانه‌ها و شبكه‌هاى اجتماعى اعلام نموده، اهدا كنند تا اين اقدام از هدف اصلى خود، منحرف نشود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.73484s, 18q