عضو کمیسیون بهداشت مجلس:

هیچ مستندی مبنی بر وجود ابهام در برگزاری آزمون دستیاری وجود ندارد

۱۳۹۴/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۲ - کد خبر: 150198

سلامت نیوز: عضو کمیسیون بهداشت مجلس، گفت: بر اساس بررسی‌های صورت‌گرفته و عدم ارائه ادله مستند و قانع‌کننده معترضان، آزمون دستیاری در سلامت و امنیت کامل برگزار شده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، سلیمان عباسی با بیان اینکه پس از طرح مشکل در چگونگی برگزاری آزمون توسط عده ای این موضوع را مورد بررسی کرده است، اظهار داشت: وقتی از عده ای که ادعای وجود ابهام و خطای احتمالی در برگزاری آزمون را مطرح می کردند، دلایل را جویا شدیم تنها به ذکر دلایل شفاهی بسنده کردند که برای ما قانع کننده نبود و ما خواهان ارائه مستندات و ادله محکم و منطقی شدیم.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس یادآور شد: تنها در صورتی که این عده می توانستند مستنداتی را ارائه کنند، کمیسیون با وزیر بهداشت موضوع را مطرح می‌کرد، که چون پس از گذشت مدتی هیچ تماس و پیگیری از سوی این عده صورت نگرفت، موضوع از نظر ما تمام شده است و ایرادی بر چگونگی برگزاری آزمون وارد نیست.

عباسی همچنین گفت: با توجه به پایان مهلت مقرر برای اعتراض و ارائه مستندات ما از این عده خواستیم اگر اسنادی دارند ارائه کنند که از روز سه شنبه هیچ سندی ارائه نکرده و موضوع را پیگیری نیز نکرده اند.

وی خاطر نشان کرد: ادعای درخواست ابطال آزمون به این سادگی ها امکانپذیر نیست و مراجع ذیصلاح بسیاری در مراحل برگزاری آزمون نظارت دارند و نمی‌توان به سادگی این مسئله را مطرح کرد.

عباسی با تاکید بر رعایت تمام استانداردها و نکات امنیتی در برگزاری آزمون عنوان کرد: ما به عنوان نماینده به اندازه کافی به عده‌ای معترض فرصت دادیم تا ادله خود را ارائه کنند و نظر به عدم ارائه حتی یک مورد مستند در این خصوص از نظر ما آزمون در سلامت کامل برگزار شده و خطایی بر آن وارد نیست.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.58735s, 19q