مشاور وزیر بهداشت تایید کرد

رسیدگی به یکی از بیمارستان‌های پُرتخلف پایتخت

۱۳۹۴/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۶ - کد خبر: 150199
رسیدگی به یکی از بیمارستان‌های پُرتخلف پایتخت

سلامت نیوز: مشاور وزیر بهداشت از رسیدگی به یکی از بیمارستان‌های پُر تخلف پایتخت خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از تسنیم، در پی گزارشات مردمی نسبت به تخلفات یکی از بیمارستانهای پایتخت، عباس زارع نژاد مشاور وزیر بهداشت و مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت بر این مسئله صحه گذاشت عنوان کرد: وزارت بهداشت به‌طور جد پیگیر تخلفات این بیمارستان است.

بر اساس اعلام پدر یکی از متوفیان، اهمال و سهل‌انگاری در رسیدگی به بیماران یکی از تخلفات این بیمارستان است که به مرگ فرزند این فرد منتج شده است. به گفته پدر بیمار درگذشته، در این خصوص پرونده مفصلی در سازمان نظام پزشکی تهران تشکیل شده است.

این فرد با بیان اینکه این بیمارستان تحت پوشش نظارتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است، از روند بررسی کنُد این پرونده از طرف وزارت بهداشت و علی‌الخصوص دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گلایه کرد و گفت‌: از روند رسیدگی سازمان نظام پزشکی نیز به هیچ عنوان رضایت ندارم و این درحالی است که طی پیگیری‌هایی که داشتم این بیمارستان تخلفات بی‌شماری دارد.

در این راستا سید محمد‌حسین میردهقان مدیرکل دفتر نظارت و اعتبار‌بخشی امور درمان وزارت بهداشت نیز در پی ارتباط با این فرد که فرزند خود را از دست داده است قول پیگیری مُجدانه مشکلات و رسیدگی به تخلفات این بیمارستان پایتخت را داده است.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.16872s, 18q