سازمان نظام پزشكي خواستار حضور گسترده جامعه پزشكي در راهپيمايي شد

۱۳۸۷/۱۱/۲۱ - ۱۶:۰۱ - کد خبر: 15089
سازمان نظام پزشكي خواستار حضور گسترده جامعه پزشكي در راهپيمايي شد
در بيانيه سازمان نظام پزشكي جمهوري اسلامي به مناسبت فرارسيدن سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي آمده است:« در آستانه چهارمين دهه از حيات پرصلابت انقلاب اسلامي، دهه شكوهمند فجر را مايه مباهات خويش مي‌دانيم و خداوند را شاكريم كه در بهمن‌ سال 1357، ظلمت طاغوت با انفجار فجر شكست و انوار مهر ولايت از افق شكوهمند بهمن در ميهن عزيزمان تابيد.

سي‌امين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي را در حالي جشن مي‌گيريم كه نتايج غرورآفرين اين انقلاب مردمي روز به روز آشكارتر و مشهودتر مي‌شود.‏ با اندک نگاهي به گذشته پرافتخار ملت ايران در دوره سي ساله عزت و اقتدار و برآورد دستاوردهاي اين انقلاب، در حقيقت شگفتي‌ها و افق‌هاي دست نيافتني ملت در بهمن 57 اينک به عنوان حقيقت و واقعيتي ملموس و انکار ناپذير به وقوع پيوسته است.

جامعه پزشكي كشور مفتخر است كه در ايام پرشكوه پيروزي انقلاب و سال‌هاي سخت دفاع مقدس نمونه بارزي از فداكاري و ايثار مردم شريف اين مرز و بوم بود و صحنه‌هاي شگفتي از خدمت وعشق به اسلام و انقلاب و مردم را به نمايش گذاشت.

راهپيمايي با شكوه 22 بهمن فرصتي براي نمايش اقتدار، استواري، وحدت و اراده جمعي ملت ايران در رويارويي با تهديدها و زياده ‌خواهي‌هاي دشمنان نظام و انقلاب و دفاع از دستاوردهاي علمي دانشمندان، نخبگان و محققان ايراني است.

آنچه که در بزرگداشت اين روز اهميت دارد ضرورت بازخواني و تأكيد مجدد بر آرمان‌هاي انقلاب و انديشه‌هاي والاي امام راحل است که در الگوي مردمسالاري ديني متجلي شد.

سازمان نظام پزشكي جمهوري اسلامي ايران با تبريك يوم‌الله بيست ‌و دوم بهمن به حضور رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ايران، از مردم شريف و هوشمند ايران اسلامي به ويژه جامعه محترم پزشكي كشور دعوت مي‌كند با حضور شكوهمند و گسترده خود در راهپيمايي اين روز بزرگ، ضمن تجديد ميثاق با آرمان‌هاي شهيدان و گراميداشت خاطره اين روزهاي الهي، برگ درخشان ديگري بر صفحات زرين تاريخ انقلاب اسلامي بيفزايند.»
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.044s, 18q