اجتماع بزرگ کودکان کار در تهران

۱۳۹۴/۰۳/۲۰ - ۱۲:۱۱ - کد خبر: 150952

سلامت نیوز:روز جمعه همایش بزرگ کودکان کار با حضور 3000 کودک کار و مسئولان ارشد شهرداری تهران در محله هرندی برگزار می‌شود که شعار این برنامه «روزبدون کار برای کودکان» است.


رئیس سازمان رفاه شهرداری تهران از اجتماع بزرگ 3000 کودک کار خبرداد.

فرزاد هوشیار در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح برنامه‌های سازمان رفاه شهرداری درآستانه روز جهانی کودکان کار گفت: با توجه به فرارسیدن روزجهانی کار کودک سازمان رفاه شهرداری تهران در نظر دارد به مدت 5روز از 20 الی 24 خردادماه سالجاری،با هدف اصلاح باورهای عمومی درباره پدیده کار کودک اقدامات فرهنگی انجام دهد.

وی با بیان اینکه این برنامه‌ها بامشارکت نمایندگان سازمان‌ها و نهادهای مرتبط برگزار می‌شود، افزود: روز جمعه همایش بزرگ کودکان کار با حضور 3000 کودک کار و مسئولان ارشد شهرداری تهران در محله هرندی برگزار می‌شود که شعار این برنامه «روزبدون کار برای کودکان» است.

رئیس سازمان رفاه شهرداری تهران همچنین از حرکت کارناوال دوستدار کودک در سطح شهر خبرداد و گفت: این کارناوال طی پنج روز با کودکان سطح شهر خواهد بود و با تردد در مسیرهای اصلی شهر همچون خیابان ولیعصر(عج)، ونک، تهرانپارس و... به فرهنگ سازی و اصلاح باورهای غلط مردم در مورد کودکان کار اقدام می‌کند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.35657s, 18q