یش از 4000 تن در حوادث هفته گذشته آسیب دیدند

طوفان بیشترین علت آسیب‌دیدگی‌ها در حوادث هفته گذشته

۱۳۹۴/۰۳/۲۳ - ۱۶:۲۵ - کد خبر: 151290

سلامت نیوز: سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام رخداد ۷۰۴ مورد حادثه در هفته گذشته، گفت: ۴ هزار و ۲۱۷ تن در حوادث هفته گذشته آسیب دیده و ۱۹۵ تن هم اسکان اضطراری داده شدند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، حسین درویشی با اشاره به این که ۳۵۰ مورد از حوادث هفته گذشته جاده‌ای و ۴۱ مورد شهری بوده است، اظهار کرد: به علاوه ۲۶ مورد از مجموع حوادث هفته گذشته مربوط به کوهستان، ۲۴ مورد آتش‌سوزی جنگل و مرتع، ۱۳ مورد ساحلی و دریایی، شش مورد صنعتی و کارگاهی و مابقی مربوط به سایر حوادث بوده است.

وی با اشاره به این که در هفته گذشته ۴ ‌هزار و ۲۹۴ تن حادثه دیده‌اند، گفت: از این میان ۲ هزار و ۱۶ تن در توفان، یک‌هزار و ۲۰۹ تن در حوادث جاده‌ای، ۵۶ تن در حوادث شهری، ۳۸ تن در کوهستان، ۲۱ تن در سیل و آب‌گرفتگی، ۲۰ تن در حوادث دریایی و ساحلی و مابقی در سایر موارد حادثه دیده‌اند.

سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به آسیب‌دیدگی ۴ هزار و ۲۱۷ تن در حوادث هفته گذشته، گفت: از این میان ۲ هزار و ۱۶ تن در توفان، یک‌هزار و ۱۵۱ تن در حوادث جاده‌ای، ۵۶ تن در حوادث شهری، ۳۴ تن در کوهستان، ۲۱ تن در سیل و آب‌گرفتگی، ۱۳ تن در ریزش آوار،۱۲ تن در حوادث صنعتی و کارگاهی، ۱۰ تن حوادث دریایی و ساحلی و مابقی در سایر حوادث آسیب دیدند.

وی به اسکان اضطراری ۱۹۵ تن در حوادث هفته گذشته اشاره کرد و افزود: در مجموع این حوادث ۴۹۷ تن نجات یافتند که ۳۴۳ تن به مراکز درمانی منتقل و ۱۵۴ تن سرپایی درمان شدند.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.09735s, 18q