درمان دندان با پالپ زنده كمترين تهاجم و بيشترين پذيرش را از سوي مردم دارد

۱۳۸۷/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۳ - کد خبر: 15470
 درمان دندان با پالپ زنده كمترين تهاجم و بيشترين پذيرش را از سوي مردم دارد
دكتر آقاجاني در نشست خبري طرح درمان پالپ زنده بهداشت دهان و دندان را از اركان سلامت فردي عنوان كرد و يادآور شد: امروزه ارتباط بين سلامت دهان و دندان با سلامت قلب و عروق بدرستي ثابت نشده است.

وي با بيان اينكه طرح درمان پالپ زنده با سهولت فراوان و به شيوه راحت‌تر و تاثيرگذاري بيشتر است، افزود: از اين رو ارايه اين خدمت از چندين جنبه حائز اهميت است.

به گزارش ايسنا،‌ دكتر حسين حصاري رييس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت با بيان اين كه از ويژگي‌هاي اين شيوه درمان توقف روند تخريب دندان است، افزود: بدين ترتيب پوسيدگي دندان متوقف و به سمت تحميل هزينه‌هاي سنگين درماني سوق نمي‌يابد.

به گزارش ايسنا، دكتر حسن امامي رضوي با بيان اينكه در ساليان گذشته مباحث پژوهش كشور پيشرفت‌هاي مناسبي داشته است، ‌افزود: ازعلل همجواري حوزه‌هاي دانشگاهي و خدمت رساني كاربردي شدن پژوهش‌هاست و اين كه پژوهش‌هاي دانشگاهي در جهت نيازهاي كشور باشد.

معاون سلامت وزارت بهداشت با تاكيد بر كاربردي شدن پژوهشها و اينكه پژوهشها در خدمت سلامت باشد، گفت: شايد برخي طرح‌هاي پيچيده پژوهشي در دنيا از تاثيرپذيري بيشتري برخوردار باشد اما نياز و مشكلي از مردم را حل نمي‌كند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.23141s, 19q