وزارت بهداشت تعرفه هاي پزشکي بخش دولتي را دو ماه ديگراعلام مي کند

۱۳۸۸/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۵ - کد خبر: 15609
 وزارت بهداشت تعرفه هاي پزشکي بخش دولتي را دو ماه ديگراعلام مي کند
دکتر" عليرضا اوليايى منش " با بيان اين مطلب افزود:تا زمان تعيين تعرفه هاى سال جاري ، تعرفه هاى سال گذشته ملاک دريافت از بيماران است.
وي افزود: چون عدد سرانه درمان 88 نيز به طور دقيق مشخص نشده است بنابراين در جلساتى که تاکنون برگزار شده ، ابتدا درپي به دنبال تعيين اين عدد و سپس مشخص کردن نرخ تعرفه ها بوديم.
اوليايى منش درباره زمان اعلام تعرفه هاى پزشکى 88 گفت: با توجه به تغييراتى که صورت گرفت حداکثر طى دو ماه آينده تعرفه هاى پزشکى بخش دولتى را براى سال جارى اعلام مى کنيم.
وي با اشاره به اين که تعرفه هاى بخش خصوصى نيز همزمان در حال بررسى است ، اظهار داشت : حدود سه ماه است که جلسات مستمرى با بخش خصوصى داشته ايم تا مشکلات سال هاى گذشته را نداشته باشيم.
اوليايي منش ادامه داد:همچنين مجلس تغييراتى را در مورد سرانه درمان 88 در آخرين روزهاى سال لحاظ کرد و در نتيجه پيش بينى ها در مورد تعيين تعرفه هاى پزشکى که از قبل آماده شده بود، به هم ريخت.
وى افزود: براى اين که سرانه درمان به سمت واقعى شدن حرکت کند مصوب شد اين سرانه از سال 88 به صورت پلکانى افزايش يابد و ديگر نياز به تعيين سرانه در شوراى عالى بيمه نيست.
اوليايي منش اظهار داشت :بر اين اساس هر سال درصدى از حداقل حقوق و دستمزد کارکنان و بازنشستگان کشورى و لشکرى براى اين موضوع اختصاص يابد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.14389s, 19q