وظايف دانشگاههاي علوم پزشكي تهران در سه حوزه تقسيم شد

۱۳۸۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۶ - کد خبر: 15726
وظايف دانشگاههاي علوم پزشكي تهران در سه حوزه تقسيم شد
نشست رؤساي دانشگاه هاي علوم پزشكي تهران، ايران و شهيد بهشتي در خصوص همكاري‌هاي بين دانشگاهي با حضور معاونين، مشاورين، مسؤلين دفتر نهاد رهبري و مديران روابط عمومي سه دانشگاه در سالن اجلاس سازمان مركزي دانشگاه علوم پزشكي تهران برگزار شد.

دكتر لاريجاني رييس دانشگاه تهران تشكيل اين جلسات را بسيار با اهميت خواند و گفت: هدف از برگزاري اين نشست هماهنگي‌هاي كاري بيشتر در دانشگاههاي مستقر در تهران است و با توجه به اهميتي كه اين سه دانشگاه در امر آموزش و پژوهش و ارايه خدمات دارند هماهنگي در برنامه‌هاي دانشگاهي مي‌تواند براي پيشبرد اهداف دانشگاهها بسيار كارساز باشد.

وي در ادامه خاطرنشان كرد: اين سه دانشگاه موظف شدند تا پيگيري مسائل مختلفي را عهده دار شوند كه بر اين اساس پيگيري مسائل مشترك آموزشي و فرهنگي به عهده دانشگاه علوم پزشكي ايران، پيگيري مسائل مشترك بهداشتي و درماني به عهده دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي و پيگيري مسائل مشترك پژوهشي و پشتيباني به عهده دانشگاه علوم پزشكي تهران گذاشته شده است.

به گفته وي از اين طريق معضلاتي كه در همكاري‌هاي بين دانشگاهي و يا در خود دانشگاهها وجود دارد با برنا مه‌ريزي و هماهنگي هاي لازم برطرف مي‌شود.

وي با اشاره به نتايج به دست آمده از اين نشست اظهار داشت: مي توان نتايج بدست آمده از اين جلسات را به نشست‌هاي روساي سه دانشگاه يا هيأت رئيسه ستادي جهت پي‌گيري ارايه داد.

رييس دانشگاه علوم پزشكي تهران تصريح كرد: بسياري از اقداماتي كه در اين سه دانشگاه انجام گرفته، مي تواند الگويي براي دانشگاههاي ديگر باشد.

دکتر لاريجاني در خاتمه ابراز اميدواري کرد كه با همكاري بين دانشگاهها كمك شاياني در پيشبرد برنامه‌هاي آتي وزارت بهداشت ارايه شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.18883s, 18q