وزارت بهداشت در نمایشگاه دستاوردهای 30 ساله انقلاب برتر شد

۱۳۸۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۴ - کد خبر: 15739
وزارت بهداشت در نمایشگاه دستاوردهای 30 ساله انقلاب برتر شد
وزارت بهداشت در راستای پاسداشت سی امین سال پیروزی انقلاب اسلامی برای معرفی دستاوردهای سی ساله نظام سلامت با حضور دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور و همچنین سازمانهای وابسته و حوزه های ستادی این وزارتخانه حضور قابل توجهی در نمایشگاه داشته است و بر اساس ارزیابی ستاد سیمرغ، عملکرد و فعالیتهای این مجموعه موفقیت آمیز گزارش شده است.

این وزارتخانه با فعالیتهایی از قبیل برگزاری نشستهای خبری توسط مسئولین در سطح مقام وزارت، معاونین وزیر و همچنین روسای دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور، اقدامات موثری را در ارتقای فرهنگ عمومی سلامت انجام داده است.

برگزاری مسابقه های علمی، اهدای جوایز، ارائه خدمات رایگان پزشکی و همچنین ارائه خدمات مشاوره از دیگر برنامه های این وزارتخانه بوده است که بر اساس اعلام ستاد سیمرغ در قیاس با سایر دستگاههای دولتی به لحاظ کمی و کیفی عملکرد مثبتی داشته است.

نمایشگاه عملکرد سی ساله نظام سلامت با مدیریت اداره کل روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با مشارکت حوزه های ستادی و سازمانهای وابسته و دانشگاههای علوم پزشکی در بهمن ماه سال 1387 در مصلای بزرگ تهران برگزار شد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.92192s, 18q