تعداد مبتلایان به آنفلوانزای خوکی از 7 هزار نفر گذشت

۱۳۸۸/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۴ - کد خبر: 16040
تعداد مبتلایان به آنفلوانزای خوکی از 7 هزار نفر گذشت
این مرکز اعلام کرد شمار مبتلایان به آنفلوانزای خوکی به هفت هزار و هفتصد نفر رسیده است که دویست و سی و چهار مورد ان در اروپا گزارش شده است.

بنا بر اعلام این مرکز امریکا چهار هزار و دویست و نود و هشت مورد ابتلا به آنفلوانزای خوکی را گزارش کرده است.
این مرکز اعلام کرد در پاناما سی و نه مورد ، کلمبیا ده مورد ، کاستاریکا و برزیل هر یک هشت مورد ، السالوادور چهار مورد و در کوبا سه مورد ابتلا به انفلوانزای خوکی گزارش شده است.

در منطقه آسیا و اقیانوس آرام ، نیوزیلند شمار مبتلایان به انفلوانزای خوکی را نه مورد اعلام کرده است.

بنا بر گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری اروپا ، آنفلوانزای خوکی تاکنون جان شصت و نه نفر را گرفته است که شصت و چهار نفر انها در مکزیک ، سه تن در امریکا و دو نفر در امریکا و کاستاریکا هستند.

در اروپا با تایید دوازده مورد جدید ابتلا به آنفلوانزای خوکی شمار مبتلایان به این بیماری به دویست و سی و چهار نفر افزایش یافت.

در اسپانیا صد مورد ابتلا به آنفلوانزای خوکی گزارش شده و در انگلیس با گزارش هفت مورد جدید ابتلا به این بیماری شمار مبتلایان به هفتاد و هشت نفر افزایش یافته است.

این در حالی است که مورد جدیدی از ابتلا به آنفلوانزای خوکی در فرانسه ، آلمان و ایتالیا ظرف 24 ساعت گذشته گزارش نشده است .

خبرگزاری آلمان گزارش داد کشورهای هلند و بلژیک موارد جدیدی از ابتلا به این بیماری را گزارش کرده اند و به طور کلی در شانزده کشور اروپایی آنفلوانزای خوکی مشاهده شده است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.45219s, 18q