همايش يك روزه «آزبست و سلامت» برگزار مي‌شود

۱۳۸۸/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۷ - کد خبر: 16344
همايش يك روزه «آزبست و سلامت» برگزار مي‌شود
دكتر سوسن صالح پور با اشاره به موارد زياد مراجعين با سرطانها و بيماريهاي مرتبط با مصرف آزبست به مركز مسيح دانشوري، هدف از برگزاري اين همايش را آگاه سازي جامعه متخصصين در خصوص عوارض مصرف آزبست در ايران خواند.

وي افزود: آزبست و محيط زيست، آزبست در محيط كار، آزبست و جايگزين‌هاي آن، مصرف آزبست در ايران، عوارض و بيماريهاي ناشي از مصرف آزبست، غرامت و بيماريهاي شغلي ناشي از آزبست و كنترل بيماريهاي شغلي و محيطي ناشي از آزبست از جمله محورهايي است كه در اين همايش مورد بحث و بررسي قرار مي‌گيرد.

وي گفت: همايش «آزبست و سلامت» 29 مرداد ماه در سالن ابن سيناي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي برگزار خواهد شد.

دكتر صالح پور افزود: علاقمندان جهت شركت در همايش مي‌توانند چكيده و متن كامل مقالات خود را به همراه مشخصات كامل نويسنده مسئول و شماره تماس تا پايان تير ماه 1388 به پست الكترونيكي air.health@nritld.ac.ir يا نشاني مركز مسيج دانشوري،‌واحد تحقيقات آلودگي هوا، سلامت و بيماريهاي شغلي ارسال نمايند.

مسئول واحد تحقيقات آلودگي هوا،‌سلامت و بيماريهاي شغلي در پايان اظهار كرد: مخاطبان اين همايش متخصصين طب كار، انكولوژي،‌داخلي،‌پاتولوژي، راديولوژي، فوق تخصص‌هاي ريه، جراحي توراكس، پزشكان عمومي و نيز متخصصين رشته‌هاي ديگر از جمله بهداشت حرفه‌آي و محيط مي‌باشند و به شركت كنندگان 3 امتياز بازآموزي تعلق مي‌گيرد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.21335s, 18q