حقایقی درباره بستنی

کدام بستنی سالمتر است،قیفی یا بسته ای؟

۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۲ - کد خبر: 163701
کدام بستنی سالمتر است،قیفی یا بسته ای؟

سلامت نیوز:خوردن بستنی همیشه لذت بخش است البته اگر درباره ان اطلاعات بیشتری داشته باشید شاید بتوانید با خیال راحت تری از این خوراکی خوشمزه استفاده کنید.

حقایقی درباره بستنی

بستنی انواع مختلفی دارد. بستنی هایی که این روزها در بازار عرضه میشوند رنگ به رنگ و مدل به مدل هستند و طعمهای متفاوتی دارند.بعضی دانستنی ها هست که در همه بستنی ها مشترکند و شما باید بدانید.

چگونه بستنی خوردن  مثل به دارو معتاد شدن است؟
چگونه بستنی خوردن مثل به دارو معتاد شدن است؟
با گذشت و زمان و مصرف هر روزه بستنی دیگر مانند قبل از آن لذت نمیبرید و نیاز دارید مقادیر بیشتری بستنی بخورید و این یک هشدار است که دارید به بستنی معتاد میشوید!
کدام مورد بیشترین کالری را دارند؟
کدام مورد بیشترین کالری را دارند؟
بستنی شیری شاید خوشمزه باشد اما شاید اطلاعات بیشتری در مورد آن نمی دانید. یک بستنی بزرگ دارای ۱۰۷۰ کالری و ۳۲ گرم چربی انباشته شده است. بیشترین سفارش مک دونالد سیب زمینی سرخ کرده است که ۵۴۰ کالری دارد. یک اسکوپ بستنی معادل ۲۵۰تا ۳۵۰ کالری و نصف روز چربی انباشته شده دارد.
بستنی های جعبه ایی  سالم تر از بستی های قیفی است
بستنی های جعبه ایی سالم تر از بستی های قیفی است
بستنی های جعبه ایی حداقل ۵۰ درصد کمتر چربی یا ۳۳ درصد کمتر کالری از بستنی های قیفی دارند. از اطلاعات روی بستنی بفهمید که کدام کمتر چربی دارد.
چه چیزی باعث سردرد پس از خوردن بستنی می شود؟
چه چیزی باعث سردرد پس از خوردن بستنی می شود؟
شرم آور است که چیزی بسیار لذت بخش می تواند سر درد شدیدی ایجاد کند. سردرد بستنی (یا فریز مغز ) وقتی اتفاق میوفتد که بستنی سرد به سقف دهان که گرم است بخورد، و مجموعه ای از اعصاب که کنترل جریان خون به سر را بر عهده دارد و تورم اعصاب عروقی خونی، باعث تحریک درد می شود.
چرا شما هنگام بستنی خانگی درست کردن به نمک نیاز دارید؟
چرا شما هنگام بستنی خانگی درست کردن به نمک نیاز دارید؟
اغلب بستنی ساز های جدید از نمک استفاده نمی کننداما اگر شما از روش قدیمی درست کنید، یخ دوره ظرف را احاطه می کند که با افزایش نمک این اثر کاهش می یابد. اضافه کردن سنگ نمک، نقطه انجماد را کاهش می دهد
چرا بستنی در روز های گرم و باد به سرعت آب می شود؟
چرا بستنی در روز های گرم و باد به سرعت آب می شود؟
خب معلوم است در هوای گرم بستنی به سرعت آب می شود. در طول این شرایط هوای گرم به بستنی سرد نفوذ پیدا می کند، بستنی در شرایط آب و هوایی مرطوب زود تر از آب و هوای خشک آب می شود.
چه تفاوتی در شربت و بستنی  است؟
چه تفاوتی در شربت و بستنی است؟
شربت طعم های مختلفی دارد و اغلب در آخر وعده میل می شود که همه غذا ها را شسته و به پایین ببرد. افرادی که به لاکتوز حساسیت دارند، می توانند شربت بخورند بخاطر اینکه شربت از فرآورده های لبنی ساخته نشده است.افراد گیاه خوار میتوانند از محصولات بستنی بادام زمینی، شیر بادام، شیر نارگیل و دیگر جایگزین محصولات لبنی استفاده کنند.
یک اسکوپ کامل شربت دارای چربی بیشتر از نصف اسکوپ بستنی است
یک اسکوپ کامل شربت دارای چربی بیشتر از نصف اسکوپ بستنی است
یک اسکوپ شربت یا ماست منجمد بدون چربی هیچ چربی اشباع شده ندارد و ۱۲۰ کالری دارد. اما شما می توانید یک اسکوپ کامل داشته باشید و هیچ اتفاقی رخ ندهد ، اما پر‌ خوری نکنید بخاطر اینکه حاوی قند زیادی است.
سوال 1 از 8
0 0
شروع کنید

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
رضا
ممنون
1.52753s, 23q