تاكنون گزارشي از مشكل آب آشاميدني شهر تهران اعلام نشده است

۱۳۸۸/۰۵/۰۳ - ۱۵:۵۲ - کد خبر: 16509
تاكنون گزارشي از مشكل آب آشاميدني شهر تهران اعلام نشده است
دكتر كامران باقري لنكراني، در گفت‌وگو با ايسنا، با بيان اين مطلب افزود: اما درعين حال با شروع فصل تابستان مراقبت‌هاي آب آشاميدني به علت افزايش خطر انتقال عفونت‌هاي منتقله از آب بيشتر مي‌شود.

وزير بهداشت، با تاكيد مجدد بر تشديد مراقبت‌هاي بهداشتي و افزايش ميزان آزمايش‌ها، يادآور شد: خوشبختانه تاكنون مورد خاصي از وجود مشكل در آب آشاميدني شهر تهران گزارش نشده است.

وي همچنين در خصوص وجود پيشنهاداتي مبني بر ادغام وزارت بهداشت با رفاه و تامين اجتماعي و تشكيل وزارت سلامت و رفاه گفت: وزارت بهداشت به عنوان قوه مجريه نظرات كارشناسي به نفع وعليه همه پيشنهادات مطرح در مجلس را ارايه كرده است تا تصميم بهتر و كامل‌تري گرفته شود.

دكتر لنكراني با تاكيد بر پرهيز از هرگونه موازي كاري و لزوم يكپارچگي در توليت بخش سلامت اظهار كرد: نكته حائز اهميت در اين مورد، تسهيل در امور جاريه كشور است.

وي، با بيان اين كه بايد شاهد يكپارچگي توليت درهمه بخش‌ها از جمله بخش سلامت باشيم، گفت: بايد آثارش هم در ساختار كشور نمود يابد.

وزير بهداشت، به پيشنهاد تشكيل وزارت سلامت و رفاه به عنوان يكي از پيشنهادات مطرح در مجلس اشاره كرد و افزود: البته پيشنهادات ديگري در خصوص تفكيك وظايف، مشخص كردن حيطه كار وزارتخانه‌ها و جلوگيري از تداخل وظايف وجود دارد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.48296s, 18q