آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی 15 مرداد برگزار می‌شود

۱۳۸۸/۰۵/۰۴ - ۱۱:۰۵ - کد خبر: 16547
آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی 15 مرداد برگزار می‌شود
آزمون دانشنامه فوق تخصصی بالاترین آزمون کشوری است که برای فارغ التحصیلان دوره های دستیاری فوق تخصصی علوم پزشکی به صورت متمرکز از سوی وزارت بهداشت برگزار می شود. افراد پذیرفته شده در آزمون دانشنامه به عنوان اعضای هیئت علمی در دانشگاههای علوم پزشکی کشور مشغول به خدمت می شوند.

اعتبار قبولی آزمون نهایی کتبی فوق ‌تخصصی پنج سال است و در صورت عدم شرکت و یا عدم موفقیت در آزمون شفاهی در مدت مذکور، متقاضیان موظف به شرکت مجدد در آزمون نهایی کتبی هستند.

کارت ورود به جلسه امتحان در روزهای 13 و 14 مرداد ماه در محل برگزاری آزمون کتبی توزیع می شود و پس از برگزاری آزمون در روز 15 مرداد، نتایج آزمون کتبی نیز ساعت 23 پنجشنبه 15 مرداد از طریق سایت اینترنتی به آدرس http://sanjesh.ir اعلام خواهد شد.

آزمون شفاهی دانشنامه فوق تخصصی به صورت آسکی در روز 17 مرداد برگزار می شود و محل حوزه های امتحانی در هنگام توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کتبی به اطلاع داوطلبان می رسد.

حد نصاب نمره قبولی در آزمون کتبی کسب حداقل 70 درصد نمره است و داوطلب در صورت قبولی در آزمون کتبی می تواند در آزمون شفاهی شرکت کند. ملاک قبولی در آزمون شفاهی نیز کسب حداقل 70 درصد از کل نمره آزمون شفاهی است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.34191s, 18q