50 درصداستخدام دانشگاههاي علوم پزشکي به نيروهاي قراردادي اختصاص يافت

۱۳۸۸/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۲ - کد خبر: 16560
 50 درصداستخدام دانشگاههاي علوم پزشکي به نيروهاي قراردادي اختصاص يافت

وي به جهش و تحول در الگوي اداره بيمارستاني اشاره کرد و گفت: جهش در اداره بيمارستان در حالي صورت مي گيرد که چهار سال پيش قابل شنيدن و قابل قبول نبود .
وي گفت: اکنون بعد از چهار سال حدود 13 هزار تخت جديد به بيمارستان ها اضافه شده که بيش از دو هزار تخت به تخت هاي فوق تخصصي و ويژه اختصاص دارد و يک هزار تخت آن مربوط به بخش هاي CCU و 400 تخت نيز به سوختگي مربوط مي شود .
دکتر لنکراني به افزايش اشغال تخت اشاره کرد و گفت : در زمان حاضر متوسط اشغال تخت در شرايطي به 65 درصد مي رسد که قبلا متوسط کشوري آن به 52 درصد مي رسيد و همچنين اشغال تخت در برخي بيمارستان هاي مناطق محروم در زمان حاضر به 10 درصد مي رسد .
وزير بهداشت به بيمارستان فيروگر اشاره کرد که در زمان حاضر با 350 تخت ، اشغال تخت آن به 85 درصد مي رسد اين در حالي است که ضريب اشغال اين بيمارستان با تخت هاي کمتر به 55 درصد مي رسيد .
وي گفت: افزايش ضريب اشغال تخت نشان دهنده افزايش ميزان رضايتمندي مردم است زيرا مردم جايي که خدمت نبينند ، به آن مراجعه نمي کنند .
وي گفت: در زمان حاضر شرايط بيمارستان فيروزگر به گونه اي است که يکي از بالاترين ميزان رضايتمندي ها را از جانب مردم به خود اختصاص داده اين درحالي است که تا سال 84 اين بيمارستان يکي از بيشترين ميزان شکايات مردمي را دارا بود .
وي حضور خيرين براي بازسازي و تجهيز اين بيمارستان 45 ساله اشاره کرد و گفت: اين حضور درهيات امناي بيمارستان فيروزگر خيلي چشمگير بوده است.
لنکراني گفت: اين بيمارستان تا چند سال قبل در آستانه تعطيلي بود اما امروز به همت خيرين در 45 سالگي اش تقريبا جوان شده و اين اتفاق يک اتفاق مبارک است .
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.86564s, 18q