دوازدهمين كنگره انجمن اندودانتيست‌هاي ايران برگزار مي‌شود

۱۳۸۸/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۵ - کد خبر: 16577
دوازدهمين كنگره انجمن اندودانتيست‌هاي ايران برگزار مي‌شود
دكتر ناهيد محمدزاده اخلاقي رييس دوازدهمين كنگره چشم اندازهاي نوين در اندودانتيست‌ در نشستي اظهار كرد: سيستم‌هاي چرخشي و فايل‌هاي نيكل، تيتانيوم، تحول بزرگي در علم اندودانتيست‌ها ايجاد كرده‌اند و كارخانجات مختلف با ارائه سيستم‌هاي جديد سعي در بهتر كردن كيفيت اين سيستم‌ها و كاهش خطاها و مشكلات حين درمان دارند.

وي افزود: در دوازدهمين كنگره اندودانتيست‌ها سخنران‌هاي برجسته خارجي و داخلي جديدترين سيستم‌هاي چرخشي روز دنيا را در قالب سخنراني و كارگاه‌هاي ويژه ارائه خواهند كرد كه بدون شك مي‌تواند مورد توجه دندانپزشكان قرار گيرد.

وي با اشاره به برگزاري اين كنگره در ارتقاي سلامت دهان و دندان، تاكيد كرد: با توجه به آن كه درمان ريشه دندان يكي از درمان‌هاي اصلي دندانپزشكي است و به دليل اهميت آن در تسكين درد و ايجاد امكان براي ادامه حيات دندان بيمار، مورد توجه ويژه پزشكان است. لذا انجمن اندودانتيست‌هاي ايران با تلاش‌هايي كه از طريق برگزاري همايش‌هاي سالانه انجام مي‌دهد سعي دارد به اين نياز حرفه‌اي و اجتماعي پاسخ علمي شايسته‌اي بدهد.

همچنين در ادامه دكتر پيمان مهرورز فر دبيرعلمي اين كنگره اظهار داشت: از نقاط قوت اين كنگره برگزاري كارگاه‌هاي مختلف اندو و همچنين نگاهي ويژه به درمان‌ها و روشهاي جديد است.

وي افزود: در اين كنگره در پانل ليزر در رابطه با كليات ليزر و همچنين مباحثي در رابطه با «PAD» ارائه خواهد شد كه پنل كليات ليزر جهت آشنايي عملي همكاران عمومي و متخصصين تكنولوژي ليزر در شرايط كلينيكي است و پنل «PAD» نيز براي اولين بار در اين كنگره براي متخصصان و اساتيد دانشگاه برگزار خواهد شد. همچنين كارگاه‌هاي ايمپلنت‌ طب كار،‌ روشهاي كنترل درد نيز وجود دارد.

دكتر مهرورز فر در ادامه افزود: بيش از 110 پوستر نيز در كنار اين كارگاه‌ها ارائه خواهد شد و از مجموع 200 مقاله پذيرش شده 83 مقاله به صورت سخنراني خواهد بود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.10558s, 19q