برنامه های چهارشنبه رادیو سلامت

۱۳۸۸/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۹ - کد خبر: 16622
برنامه های چهارشنبه رادیو سلامت

فراسو

عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه در روز چهار شنبه چهاردهم مرداد  با حضور  دکتر اکبر کوشان فر  متخصص کودکان به موضوع پيشگيري از بيماريهاي عفوني در کودکان مي‌پردازد. فراسو ساعت 30/8 پخش مي شود.

پرسش و پاسخ

عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که به سئوالات شنوندگان درخصوص موضوعات مختلف پزشکي پاسخ مي دهد . در برنامه روز چهار شنبه چهاردهم مرداد دکتر بدري سادات بهرامي  روانشناس پاسخگوي مخاطبان خواهد بود. اين برنامه هر روز ساعت 30/9 از راديو سلامت پخش مي شود.

صدای مشاور

صدای مشاورعنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد . اين برنامه چهار شنبه چهاردهم مرداد  با حضور دکتر علي ستايش فوق تخصص جراحي عروق و عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشکي ايران به موضوع واريس مي‌پردازد. صداي مشاور ساعت15/ 11 پخش مي شود.

بحث روز

عنوان برنامه اي است از گروه عصرگاهي راديو سلامت که به گفتگو و ارتباط زنده تلفني با کارشناسان مسئول نظام سلامت در خصوص مسائل روز اختصاص دارد. اين برنامه در روز چهار شنبه چهاردهم مرداد در گفتگو با آقاي دکتر دواتگران مديرکل توان بخشي معلولان و سالمندان  به موضوع بررسي مشکلات سالمندان ميپردازد.

اين برنامه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 30/17 به مدت 25 دقيقه از راديو سلامت پخش مي شود. 

گفتگوي پزشکي

عنوان برنامه اي است از گروه عصرگاهي راديو سلامت که هر روز با يکي از اساتيد حوزه پزشکي دانشگاه درخصوص علائم و راههاي پيشگيري از بيماريهاي شايع و عوارض آنها در صورت درمان نشدن به موقع گفتگو مي شود. اين برنامه در روز چهار شنبه چهاردهم مرداد با حضور آقاي دکتر طباطبايي متخصص مغز و اعصاب به موضوع انواع سردرد و راههاي پيشگيري مي پردازد.

اين برنامه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10/16 به مدت 50 دقيقه از راديو سلامت پخش مي شود.

 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.24556s, 18q