حسینعلی شهریاری:

وزیر بهداشت باید برنامه محور باشد

۱۳۸۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۵ - کد خبر: 16751
وزیر بهداشت باید برنامه محور باشد
حسینعلی شهریاری در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سلامت نیوز، با بیان اینکه اعضای کمیسیون بهداشت نشستی را در هفته آینده با حضور دکتر دستجردی به عنوان گزینه اصلی هدایت وزارت بهداشت و درمان برگزار خواهند کرد،گفت:این نشست پیش از برگزاری جلسه رای اعتماد وزاری دولت و به منظور آشنایی با دیدگاه های کاندیدای موردنظر احمدی نژاد برای ریاست حوزه بهداشت و درمان برگزار می شود.


وی افزود:دکتر دستجردی سوابق قابل قبولی در حوزه بهداشت و درمان دارد و نمایندگان مجلس نیز آماده استماع برنامه کاری حساب شده ای از سوی وزیر آینده بهداشت برای بهبود وضعیت این بخش هستند.


نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد:وزیر آینده حوزه بهداشت باید علاوه بر تجربیات پر بار در بخش بهداشت،درمان و پژوهش به آرمان های انقلاب و نظام نیز وفادار باشد.


علاوه بر نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس،شاهرخ رامین مخبر این کمیسیون نیز در گفت و گو با خبرنگار سلامت نیوز، معرفی یک زن در راس وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی را بهترین انتخاب احمدی نژاد عنوان کرد و اظهار داشت:زنان معمولا از مدیریت اجرایی بهتری در مقایسه با مردان برخوردارند.


وی افزود:علاوه براین بیش از دو سوم از کارکنان وزارت بهداشت و درمان را زنان تشکیل می دهند که با مدیری از جنس خودشان همکاری مطلوب تری خواهند داشت.


رامین تاکید کرد:براساس اطلاعات تاریخ پزشکی زنان پیشگامان حرفه پزشکی جهان بوده اند و به دلیل طبع مادرانه خود به صورت مناسب تری به حل مشکلات بیماران و نارسایی های حوزه بهداشت و درمان می پردازند
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.68906s, 18q