پيام رييس ستادكل نيروهاي مسلح به مناسبت روز پزشك

۱۳۸۸/۰۶/۰۱ - ۱۱:۳۳ - کد خبر: 16906
پيام رييس ستادكل نيروهاي مسلح به مناسبت روز پزشك
در متن اين پيام آمده است:

يا طبيب من لاطبيب له

پروردگار قادر متعال، قدرت خلق حيات را براي خويش محفوظ نگاه داشته، اما مسووليت تامين سلامتي جسم را كه مقر حيات است بر عهده‌ تعداد كمي از انسان‌ها گذارده است.

آدميان خاندان خدايند كه فرموده‌اند" الخق عيال‌الله"

و آن‌كه به بركت علمي سودمند و يا دستي شفابخش، جاني يا روان انساني را احيا كند چنان است كه جان جهانيان را احيا كرده است. به مصداق آيه‌ كريمه‌ كتاب حكيم مجيد الهي؛

و من احياها فكانها احياءالناس جميعا

بي‌شك ارزشمندترين نوع خدمت به آدميان، مرهم محبت نهادن بر آلام جسم و جان آنان و زدودن رنج و اندوه دل افسردگان و بازگرداندن حيات طيب به آن‌هاست.

هرچند زبان و قلم در ستايش فضل و منزلت اين قشر شريف جامعه قاصر و ناتوان است، مغتنم مي‌دانم به مناسبت گرامي‌داشت روز پزشك اين هم سلكان فقيه عارف، حكيم و بزرگ طبيب مسلمان ايراني شيخ الرئيس ابوعلي سينا مقام و خدمات پزشكان كه در خدمت به نوع بشر رضايت خداوند سبحان را طالبيد گرامي بداريم و تبريك عرض كنيم و برايشان در راه خدمت به كشور جمهوري اسلامي ايران تحت ولايت نائب امام زمان عليه السلام رهبر فرزانه و فرمانده معظم كل قوا حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي عزيز، آرزوي موفقيت نماييم.

ما دست جامعه پزشكي كشور را كه در دوران دفاع مقدس يكپارچه در خدمت رزمندگان اسلام در جبهه و پشت جبهه حاضر بودند وسال‌هاست در درمان جانبازان و ايثارگران ميهن عزيز صميمانه خدمت مي‌كنند مي‌فشاريم و بر آن بوسه مي‌زنيم.

هدف‌تان پايدار، جان‌تان استوار، خدمات‌تان برقرار و عنايت پروردگار يارو مددكارتان باد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.64235s, 19q