فاطمه هاشمي رفسنجاني از رياست فدراسيون ورزش‌هاي بيماران خاص استعفا كرد

۱۳۸۸/۰۶/۰۴ - ۱۲:۵۷ - کد خبر: 16999
فاطمه هاشمي رفسنجاني از رياست فدراسيون ورزش‌هاي بيماران خاص استعفا كرد
در متن استعفاي فاطمه هاشمي رفسنجاني آمده است: "خداوند متعال را سپاسگزارم كه در طول بيش از چهارده سال، توفيق خدمت به هموطناني را در بنياد امور بيماري‌هاي خاص به من عطا فرمود كه رنج بيماري را خود و خانواده‌شان در همه عمر با خود دارند؛ بيماراني كه همواره يادآور ما انسان‌هاي سالم هستند تا يكي از دو نعمت بزرگ الهي يعني سلامت را به فراموشي نسپريم و پاس بداريم و از خدا بخواهيم كه آن نعمت ديگر يعني امنيت را براي ملت ما رقم زند؛ عزيزاني كه به عنوان آحادي از ملت بزرگ ايران، علاوه بر درد بيماري، برخي از آنان رنج استضعاف را هم با خود دارند و به گفته امام راحل فرزانه ولي نعمت مايند.

ارايه خدمت به مبتلايان عزيز، پرداخت بخشي از هزينه‌هاي سنگين درماني، ايجاد و پشتيباني صدها مركز درماني و از جمله چند مركز بزرگ و نمونه بيماري‌هاي خاص در كشور، تلاش براي احداث مركز درمان بيماري‌هاي سرطان، حمايت و آموزش بيماران و خانواده ها و ترويج فرهنگ پيشگيري و خدماتي ديگر كه بدون ايجاد تشكيلات اداري وسيع و با حمايت همه جانبه ملت شريف ايران و با پشتيباني گسترده حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني صورت گرفت، زماني مي‌توانست كارسازتر باشد كه فضاي تلاش و اميد و شادابي و مشاركت و احساس توانايي و حضور اثرگذار و مفيد در جامعه، در دل اين عزيزان زنده و براي تحقيق اين هدف ارجمند بود تا بستري مناسب براي فعاليت بيماران در رشته‌هاي ورزشي مناسب وضع درماني آنان و افزايش اميد و تلاش در آنان فراهم آيد.

اينك، پس از نزديك به 11 سال در سمت رياست انجمن ورزشي و فدراسيون بيماران خاص و احساس عدم امكان ادامه خدمت، پيشاني سپاس و تسليم در برابر قضاي الهي بر خاك مي‌سايم و اين مهم را به اميد فراهم آ‌مدن فرصت توفيقي ديگر به كساني مي‌سپارم كه بتوانند راهي در حلقه بسته مديريت اجرايي كنوني كشور بجويند.

نخستين نهضت اميدواريم، بر آنيم آنان كه با قطب بندي جامعه و بيگانه انگاري هر آن كه با آنها نيست و حتي با مخالفت‌هاي پنهان و آشكار با اصل ولايت و امامت امت، دو ركن جمهوريت و اسلاميت نظام را نشانه گرفته‌اند و همه منتقدان را دشمن مي‌پندارند و با بيان و ادبياتي استهزاآميز تلاش در حذف آنان دارند و عرصه را بر خدمت خادمان تنگ كرده‌اند، راه به جايي نخواهد برد و مشيت الهي همواره در تحقق توفيقات روز افزون ملت ما رقم خواهد خورد.

بي‌گمان، من و همكارانم در بنياد امور بيماري‌هاي خاص كه سازماني غير دولتي است، همچنان در خدمت به ملت سرافراز و بيماران ارجمند ثابت قدم خواهيم ماند. از آغاز دوران سخت اخير، ادامه خدمت در فدراسيون دشوار مي‌نمود، اما اعلام كناره‌گيري بنا به ملاحظاتي، به ويژه با توجه به تاكيد جناب آقاي سيدباقر فاطمي‌نسب كه در سمت نايب رييس فدراسيون تلاش‌هاي ماندگاري داشته است، تا امروز به تعويق افتاد.

با سپاس و پوزش از همه كساني كه در اين سال‌ها مرا همراهي كردند و كاستي‌هايي در انجام وظيفه خدمت به آنان داشته‌ام، از خداي متعال دوام توفيق را خواستارم. و آخر دعوانا ان الحمدالله رب العالمين."
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.76224s, 18q