کنفرانس يک روزه آشنايي پزشكان و پيراپزشكان با سرطان پستان برگزار مي شود

۱۳۸۸/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۲ - کد خبر: 17308
کنفرانس يک روزه آشنايي پزشكان و پيراپزشكان با سرطان پستان برگزار مي شود
دکتر نسرين السادات علوي دبير علمي اين کنفرانس در گفت‌وگو با ايسنا با اعلام اين خبر گفت: هدف از برگزاري اين کنفرانس آشنايي هرچه بيشتر پزشکان و پيراپزشکان با شايعترين سرطان زنان يعني سرطان پستان است تا بتوانند با تشخيص درست و به موقع و توصيه به درمان صحيح ،طول عمر و کيفيت زندگي اين بيماران را افزايش دهند.

وي با اشاره به ضرورت آموزش پزشکان و پيراپزشکان در اين حوزه، گفت: چون در اکثر موارد خط اول برخورد با بيماران مبتلا به اين نوع سرطان را پزشکان عمومي، متخصصين زنان و ماماها تشکيل مي‌دهند، بايد براي تشخيص زودرس و درمان به موقع اين نوع سرطان در کشور در مرحله اول به آموزش اين گروه بپردازيم.

عضو هيأت علمي جهاد دانشگاهي علوم پزشکي تهران افزود: در همين راستا مرکز بيماري‌هاي پستان جهاد دانشگاهي علوم پزشکي تهران اقدام به برگزاري کنفرانس يک روزه اي درقالب معرفي جنبه هاي مختلف سرطان پستان اعم از علائم بيماري، چگونگي تشخيص، نحوه درمان و پيگيري بعد از درمان و عوارض ناشي از بروز بيماري براي پزشکان عمومي و متخصصين زنان، پيراپزشکان و ماماها کرده است تا بستري مناسب براي ارائه بهتر خدمات به مبتلايان سرطان پستان فراهم شود.

دکتر علوي در ادامه خاطر نشان کرد: اين کنفرانس داراي امتياز بازآموزي براي پزشکان عمومي، متخصصين زنان ، ماماها و پرستاران است و اعضاي هيات علمي مرکز تحقيقات سرطان پستان جهاد دانشگاهي با تخصص هاي مختلف جراحي ، راديولوژي، سرطان شناسي باليني، راديو تراپي، روانپزشکي و ژنتيک در اين نشست به ايراد سخنراني خواهند پرداخت.

لازم به ذکر است علاقه مندان مي توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام براي حضور در اين کنفرانس با شماره تلفن هاي 66902236-66923613 تماس حاصل نمايند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.64722s, 18q