ارائه خدمات اورژانس اجتماعی در 170 شهر انجام خواهد شد

۱۳۸۸/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۹ - کد خبر: 17421
ارائه خدمات اورژانس اجتماعی در 170 شهر انجام خواهد شد
سیدحسن موسوی بعداز ظهر شنبه در نخستین کارگاه آموزشی مهارتهای مذاکره حضوری و کلامی استان مرکزی در اراک افزود: استقرار اورژانسهای اجتماعی در شهرهای کشور توانسته تا حد زیادی از روند رشد آسیبهای مختلف جامعه بکاهد.

وی گفت: در حال حاضر بسیاری از انحرافات اخلاقی مرتبط و ناشی از عدم استفاده درست از وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه و ‌اینترنت است.

وی با بیان اینکه این امر پیدیده نوظهور است، خاطرنشان کرد: تهیه شناسنامه اجتماعی در هر شهر و استان کشور از مهمترین اولویت‌های کاری دفتر آسیب‌های اجتماعی بهزیستی کشور برای مقابله با آسیبهای اجتماعی است.

موسوی مقابله با آسیبهای باز پدید مثل دختران فراری، اعتیاد، کودک‌آزاری و آسیب‌های نوپدید و ارائه راهکارهای موثر در زمینه مقابله با این آسیبها در دستور کار این دفتر اعلام کرد و گفت: جشنواره ایده‌های اجتماعی تا پایان امسال در سه استان خراسان رضوی، اصفهان و گلستان به عنوان استانهای پایلوت برگزار می شود.

وی بیان کرد: استفاده از ایده‌های اجتماعی به منظور کاهش آسیبهای اجتماعی و شناسایی راهکارهای مشخص و ارجاع آن راهکارها به بهزیستی از اهداف برگزاری این جشنواره است.

موسوی مهمترین فعالیت و اقدام سازمان بهزیستی کشور طی یک سال گذشته را استقرار اوراژنس اجتماعی در کشور دانست و خاطرنشان کرد: با استقرار این اورژانس بسیاری از آسیبهای اجتماعی کاهش و نتایج خوبی در زمینه برخی از این آسیبها حاصل شده است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.539s, 18q