پسربچه هشت ساله آمريكايي، تغيير جنسيت داد!

۱۳۸۸/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۴ - کد خبر: 17731
پسربچه هشت ساله آمريكايي، تغيير جنسيت داد!
روزنامه‌ ايالتي «آريزونا» در آمريكا نوشت: پزشكان با استفاده از دارو و انجام عمل جراحي موفق شدند، يك پسر بچه هشت ساله را به يك دختربچه تغيير جنسيت دهند.

اين روزنامه‌ مي‌افزايد: اين عمل و تغيير جنسيت به صورت كاملا قانوني انجام شده است و هم اكنون اين دختر بچه كه «يوسي رومرو» نام دارد، در وضعيت مناسبي به سر مي‌برد.

والدين اين كودك نيز اعلام كردند: «يوسي» درست در زماني كه لب به صحبت باز كرد، هميشه مي‌گفت، من دخترم. او هميشه از رنگ‌هايي كه دختر بچه‌ها دوست داشتند، استفاه مي‌كرد و به جاي بازي با اسباب بازي‌هاي پسربچه‌ها با عروسك‌هايش حرف مي‌زد.

در يادداشت‌هاي روزانه والدين «يوسي» آمده است وي هنگامي كه چهار ساله بود اگر كسي او را پسرم صدا مي‌كرد، ‌از كوره در مي‌رفت و به شدت پرخاش كرد.

بازي مورد علاقه‌اش اين بود كه روسري يا شالي را به دور كمرش مي‌بست و همانند دختربچه‌ها دور خودش مي‌چرخيد و فرياد مي‌زد، من دخترم.

بر اساس گزارش بيمارستان كودكان ايالتي «آريزونا»، در سن شش سالگي دوجنسيتي بودن اين كودك تشخيص داده شد و در نهايت با انجام چند عمل جراحي و تجويز دارو «يوسي» هم اكنون يك دختربچه هشت ساله و سالم است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.35199s, 18q