کاهش درد و افزايش قيمت

۱۳۸۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۵ - کد خبر: 18309
کاهش درد و افزايش قيمت
خيلي از بيماران ترميم دندان هايشان با مواد همرنگ دندان و نور دستگاه ويژه يي را که نور آبي توليد مي کند، ترميم دندان هايشان با ليزر مي دانند، ولي اين به هيچ وجه ليزر نيست بلکه دستگاهي ويژه به اسم «لايت کيور» است و نوري با طول موج خاص توليد مي کند که مي تواند مواد همرنگ دندان را به دندان تان بچسباند. استفاده از ليزر در دندانپزشکي نوين تکنيک جديدي است که هم مي تواند درد را هنگام درمان هاي دندانپزشکي کاهش دهد و هم دقت دندانپزشک را براي درمان بيماري هاي دهان و دندان افزايش دهد. اگر سري به مطب هاي دندانپزشکي مدرن در دنيا بزنيد، دستگاه هاي ليزر را در کنار ساير تجهيزات دندانپزشکي مي بينيد. ليزر دست دندانپزشک شما را براي بسياري از درمان هاي زير باز مي گذارد.

خلاصي از دست تومورهاي خوش خيم؛ بسياري از تومورهاي موجود در دهان خوش خيم هستند که با استفاده از ليزرهاي دندانپزشکي مي توان اين تومورها را بدون درد و خونريزي از دهان حذف کرد.

تشخيص و درمان به موقع پوسيدگي دنداني؛ هميشه پوسيدگي هاي بزرگ دندان از يک پوسيدگي کوچک آغاز مي شوند. با استفاده از ليزر دندانپزشک شما مي تواند کوچک ترين پوسيدگي ها را تشخيص دهد و به موقع درمان کند.

ترميم دندان بدون بي حسي و فرز(دريل)هاي دندانپزشکي؛ اگر از ليزرهاي ويژه تراش بافت سخت استفاده شود، ديگر نه نيازي به بي حسي وجود دارد، نه نياز است صداي دريل هاي دندانپزشکي را تحمل کنيد.

سفيد کردن دندان ها؛ در حال حاضر در تمام دنيا اکثراً از مواد شيميايي براي سفيد کردن دندان ها در مطب ها استفاده مي شود، ولي وقتي نور ليزر روي اين مواد شيميايي متمرکز شود، فرآيند سفيد شدن سريع تر انجام شده و در نهايت از نتيجه کار راضي تر خواهيد بود.

رهايي از حساسيت دنداني؛ گاهي اوقات دندان ها به دلايلي غير از وجود پوسيدگي، نسبت به مواد غذايي سرد و گرم حساس و دردناک مي شوند. ليزر، درمان جديدي براي رهايي از شر اين دردهاي تند و تيز براي هميشه است چرا که با انعقاد پروتئين ها، دهانه لوله هاي ريز داخل ساختمان دندان را مسدود کرده و حساسيت دنداني بهبود مي يابد.

انجام جراحي هاي بافت نرم بدون نياز به بي حسي و بدون خونريزي؛ با استفاده از ليزر خونريزي از لثه بسيار کاهش مي يابد زيرا طيف پرانرژي ليزر سبب لخته شدن سريع خون مي شود.

کاهش خطر عفونت پس از اعمال دندانپزشکي؛ طيف پرانرژي ليزر ميکروب هاي ناحيه را از بين مي برد و احتمال خطر عفونت را کاهش مي دهد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.33387s, 18q