آزمون طب سنتی 11 دی برگزار می شود/ شرایط آزمون اعلام شد

۱۳۸۸/۱۰/۰۸ - ۱۲:۴۹ - کد خبر: 18552
آزمون طب سنتی 11 دی برگزار می شود/ شرایط آزمون اعلام شد
مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد: مصاحبه و مرحله دوم آزمون داوطلبان دوره دکتری تخصصی طب سنتی در روزهای 19 تا 22 دی ماه انجام می شود و نتایج نهایی آزمون همزمان با سایر رشته ها در روز 7 بهمن ماه اعلام می شود.

منابع آزمون بدون تغییر و همان منابع قبلی اعلام شده در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی است و تنها داوطلبانی که در تاریخ 8 آبان ماه سال جاری مجاز به شرکت در آزمون بوده اند می توانند در آزمون شرکت کنند.

سایر داوطلبانی که موفق به ثبت نام برای آزمون 8 آبان ماه سال جاری نشده اند می توانند در آزمونی که همزمان با آزمون دکتری تخصصی داروسازی در خرداد سال 89 برگزار می شود شرکت کنند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، مواد آزمون مصاحبه دوره دکتری تخصصی طب سنتی شامل سابقه فعالیتهای آموزشی (تدریس نظری یا عملی مرتبط) سابقه فعالیتهای پژوهشی (طرح تحقیقاتی مصوب، مقالات مرتبط، سخنرانی در کنگره)، قدرت بیان و توانایی انتقال مطالب علمی، نمره MHLE یا سایر زبان های مصوب، ویژگیهای فردی داوطلب، نگرش به رشته و ارتباط کاری و سوابق اجرایی است.

به گزارش مهر، آزمون طب سنتی پیش از این قرار بود همزمان با آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی برگزار شود که به دلایلی به تعویق افتاد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.13347s, 18q