پاسخ رییس بیمارستان جم به شایعات مرگ کارگردان فقید

آیا کیارستمی قربانی قصور پزشکی شد؟

۱۳۹۵/۰۴/۱۵ - ۱۵:۲۷ - کد خبر: 187350
آیا کیارستمی قربانی قصور پزشکی شد؟

سلامت نیوز: رییس بیمارستان جم گفت:«اطلاعات کامل پرونده آقای کیارستمی را همان زمان به دانشگاه علوم پزشکی دادیم.»

به گزارش سلامت نیوز به نقل از خبرآنلاین، محسن تدین فر در پاسخ به شایعات موجود درباره قصور بیمارستان جم در قبال عباس کیارستمی گفت:«ما تمام اطلاعات پیرامون درمان عباس کیارستمی را در زمان حیات این کارگردان از طریق دانشگاه علوم پزشکی اطلاع رسانی کرده ایم.»

او ادامه داد:«تمامی اطلاعات در دفتر دکتر رضا پایدار موجود است و هرکس ابهامی دارد می تواند از طریق روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی در جریان جزییات درمان ایشان قرار بگیرد.»

مدیرعامل بیمارستان جم در پاسخ به این پرسش که اگر شایعات افزایش یابد بیمارستان خود را ملزم به ارائه توضیحات بیشتر نمی داند، گفت:«همان زمان هم از طریق وزارت بهداشت توضیحات کامل ارائه شد و اطلاعات کامل همان است ما توضیح تازه ای نداریم.»

در زمان درمان عباس کیارستمی انتقادات بسیاری درباره اهمال کاری بیمارستان جم مطرح شد. موضوع اصلی نقدها درباره شیوه درمان کیارستمی و عمل ابتدایی برداشت نمونه پولیپ روده بود که موجب عفونت در کیارستمی شد.

محمد شیروانی پس از عیادت از این کارگردان طی یادداشتی از زبان کیارستمی نوشت: «یکی از دوستام همین عمل رو انجام داد و روز پنجم در سالن سینما داشت فیلم می‌دید.قرار بود دکتر میر من رو عمل کنه. بعداً فهمیدم که پسرش من رو عمل کرده و تازه در شأنش نبودم و عمل رو سپرده به دستیار پنجاه ساله‌ش! هر جا اعتماد می‌کنی بکن ولی به اونایی که پدرشون مشهور بوده؛ نکن. خواستن و نتونستن.

وقتی دکترم اخبار رو در روزنامه‌ها خوند و فهمید این بیمار خیابونی نبوده؛ دستپاچه شد و مصاحبه کرده و گفته گویا بیمارم شهرتی دارد و در خارج او را می‌شناسند.»

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
علي
اين هم از هنرمندي مجرب ترين!پزشكان كشور كه صداي منم منم آنها طي طرح تحول نظام سلامت گوش عالم را كر كرده است!لابد الان ادعا دارند اگر كيارستمي ايران بود ،درمانش مي كرديم . واقعاً كه...
arash
دقیقا شده کره شمالی بیمارستان های ما
فقط جهت تسریع مرگ اونجا میریم
آقای دکتر خانم دکتر تو رو خدا اینقدر حریص پول نباش...بابا اینا هم وطنات هستن!!!بفهم و اینقد خون برادرا و خواهراتو تو شیشه نکن
ما که مثل آقای کیارستمی توان رفتن به پاریس رو نداریم چه کنیم!!!
علي
اين هم از هنرمندي مجرب ترين!پزشكان كشور كه صداي منم منم آنها طي طرح تحول نظام سلامت گوش عالم را كر كرده است!لابد الان ادعا دارند اگر كيارستمي ايران بود ،درمانش مي كرديم . واقعاً كه...
1.25699s, 21q