32 بيمارستان جديد دولتي نيازمند تأمين نيروي انساني است

۱۳۸۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۲ - کد خبر: 19113
32 بيمارستان جديد دولتي نيازمند تأمين نيروي انساني است
مرضيه وحيددستجردي در حاشيه افتتاح مركز فيزيولوژي هوايي طب هوا و فضا در بيمارستان 600 تخت خوابي بعثت وابسته به دانشگاه علوم پزشكي ارتش جمع خبرنگاران اظهار داشت: تا پايان سال جاري خبرهاي خوشي از برخي داروهاي تشخيصي و درماني ضدسرطان به مردم اعلام خواهيم كرد.
وي با بيان اينكه در طي 31 سال گذشته شاخص اميد به زندگي از 51 سال به 72 سال رسيده است كه بايد اين شاخص را به 80 سال برسانيم در خصوص قانون بهره‌وري نظام سلامت گفت: قانون بهره‌وري نظام سلامت مربوط به پرستاران و بهياران باليني، كمك‌بهياران و تكنسين‌هاي فوريت‌هاي پزشكي است و مربوط به علوم آزمايشگاهي‌ها نيست. اين آئين‌نامه از قبل مصوب مجلس و دولت بوده است لذا هر كار ديگري براي آئين‌نامه و قانون جديد زمان‌بر است.
وحيددستجردي در خصوص مركز فيزيولوژي هوايي طب هوا و فضا اضافه كرد: همه تجهيزات اين مركز بومي و توليد داخل است كه جهاد خودكفايي آنها را ساخته است و جاي پيشرفت فراواني در اينجا وجود دارد.
در ادامه امير سرتيپ دوم شاه‌صفي، فرمانده نيروي هوايي ارتش جمهوري اسلامي ايران در خصوص تجهيزات اين مركز گفت: تجهيزات اين مركز اقتباس‌شده از تجهيزات استاندارد جهاني است اما در داخل كشور ساخته شده است. تقريباً مي‌توان گفت با ساخت ساختمان فيزيولوژي نيروي هوايي مي‌توانيم هم نياز داخل را تأمين كنيم و هم از خارج كشور دانشجو بپذيريم.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.65824s, 18q